You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський прес-клуб

бер.28

Запрошуємо регіональні медіа до участі в проєкті з гендерночутливої журналістики

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волинської області та INTERNEWS EUROPE  запрошують головних редакторів/редакторок, журналістів/журналісток локальних і гіперлокальних медіа до участі в проєкті з гендерночутливої журналістики.

Програма передбачає 6 офлайн/онлайн семінарів з актуальних проблем у сфері гендерної рівності та піврічний менторський супровід діяльності 10 редакцій, зокрема – у створенні контенту і розробці/оновлення редакційних політик.

Перша зустріч відбудеться наприкінці квітня цього року у Львові.

Відібрані учасники/учасниці отримають детальну інформацію про проект, а також фінансову підтримку на створення матеріалів з гендерної тематики в межах інших проектів прес-клубу.

Основним критерієм відбору буде мотивація щодо участі в проекті і бажаних змін – особистих, редакційних або/і суспільства. Перевагу матимуть ті медіа, які ще не брали участі в проєктах Волинського прес-клубу з гендерної чутливості.

Для участі в проєкті просимо заповнити онлайн-заявку: https://bit.ly/42BnhwR

Останній термін зголошення – 16 квітня 2023 р. включно.

Якщо у вас виникатимуть питання – пишіть, будь ласка, на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

***

!!! Зауважимо, що у серпні 2022 року Уряд України схвалив Державну стратегію забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2030 року. Однією з її цілей є забезпечення гендерної рівності у медійній сфері.

____________

Проєкт реалізовує Волинський прес-клуб у партнерстві з Гендерним центром Волині, Незалежною громадською мережею прес-клубів України та за сприяння проєкту «Підтримка сталості українських медіа», що фінансується Швецією та реалізується міжнародною організацією Internews Europe.

 
бер.28

Конкурс світлин на гендерну тематику #проЖиття війни

Волинський прес-клуб і Гендерний центр Волинської області оголошують Конкурс документальних фотографій, які відображають вплив війни в Україні на жінок і чоловіків, увиразнюють соціальну та гендерну проблематику під час воєнного стану.

Зокрема, це можуть бути світлини про участь жінок у захисті країни, волонтерство жінок і чоловіків в Україні і за кордоном, материнство у час війни  / відповідальне батьківство, професійну реалізацію всупереч викликам воєнного часу і стереотипним уявленням про ролі жінок і чоловіків у суспільстві тощо.

Участь у конкурсі можуть взяти журналісти/журналістки, пресофіцери/-офіцерки, волонтери/волонтерки, громадські активісти/активістки та інші громадяни й громадянки, які проживають в Україні та вимушено – за її межами.

Детальніше...
 
бер.20

Про виплату дивідендів учасникам товариства

Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ. На запитання відповідає медіаюрист Тернопільського прес-клубу Ігор ФЕДОРЕНКО.

«При реформуванні нашої редакції було створено статутний капітал за рахунок внесків засновників у розмірі 5000 гривень та нерозподіленого прибутку підприємства. Як нам тепер виплачувати дивіденди?».

Детальніше...
 
бер.16

Про повернення помилково або надміру сплачених грошових зобов’язань

Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ. На запитання відповідає медіаюрист Тернопільського прес-клубу Ігор ФЕДОРЕНКО.

«До нашої редакції звернулися з податкової з проханням подати заяву про списання до бюджету переплати з податку на прибуток у зв’язку з тим, що минув строк позовної давності. Чи є в нас можливість повернути ці гроші на поточний рахунок?».

Детальніше...
 
бер.09

Про отримання журналістських посвідчень

Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ. На запитання відповідає медіаюрист Тернопільського прес-клубу Ігор ФЕДОРЕНКО.

«Підкажіть, будь ласка, як отримати посвідчення журналіста? Громадська спілка зареєструвала журнал, і його журналістам потрібні посвідчення. Як нам бути?».

– Діюча на момент цієї публікації примітка до статті 345-1 Кримінального Кодексу України зазначає, що: «Під професійною діяльністю журналіста у цій статті та статтях 171, 347-1, 348-1 цього Кодексу слід розуміти систематичну діяльність особи, пов’язану із збиранням, одержанням, створенням, поширенням, зберіганням або іншим використанням інформації з метою її поширення на невизначене коло осіб через друковані засоби масової інформації, телерадіоорганізації, інформаційні агентства, мережу Інтернет. Статус журналіста або його належність до засобу масової інформації підтверджується редакційним або службовим посвідченням чи іншим документом, виданим засобом масової інформації, його редакцією або професійною чи творчою спілкою журналістів».

Детальніше...
 
Сторінка 3 з 209

Архів

2023
травня
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook