You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський прес-клуб

черв.08

Семінар-тренінг "Моніторинг як складова діяльності ОГС"

Волинська обласна громадська організація «Волинський прес-клуб» запрошує до участі в одноденному семінарі-тренінзі «Моніторингова кампанія як складова діяльності ОГС», який відбудеться за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». 

Метою тренінгу є активізація громадськості в процесі прийняття рішень органами влади, при формуванні та реалізації місцевих програм, використання коштів місцевих бюджетів тощо.

Детальніше...
 
черв.02

Вперше в Луцьку відбулася дебатна гра журналістів і депутатів

З нагоди Дня журналіста Волинська незалежна медіа-профспілка та Волинський прес-клуб організували дискусію у форматі дебатів, під час яких команди гравців і глядачі з’ясовували, чи є журналістика «четвертою владою» на Волині, чи ні.

Детальніше...
 
квіт.07

У Луцьку стартувала інформаційно-освітня кампанія з прав людини

Волинська обласна громадська організація «Волинський прес-клуб» за сприяння управління освіти Луцької міської ради розпочала інформаціно-освітню кампанію «Я маю право, бо я – людина».

Упродовж квітня-травня цього року у луцьких школах відбуватимуться семінари-тренінги з прав людини для учнів старших класів, під час яких слухачі матимуть змогу обговорити питання, які їх найбільше хвилюють, і спробувати вирішити якусь проблему зі сфери прав людини за допомогою форум-театральної постановки. Такі зустрічі покликані привернути увагу молоді до питань прав людини й сприяти її активним діям у випадку порушення цих прав.

Детальніше...
 
бер.04

"Що може інтернет-видання: вимоги до сайту, колективу, контенту"

Такою була тема третього і заключного майстер-класу для слухачів Міні-школи інтернет-журналістики, який відбувся 2-3 березня у Волинському прес-клубі.

Під час спілкування студентів факультету журналістики Луцького гуманітарного університету та Волинського національного університету ім. Лесі Українки з власкором ЗІКу Мирославом Ватащуком ішлося про особливості волинських новинних інтернет-видань, специфіку їх побудови, контенту, форм і методів залучення користувачів, а також про вимоги до написання інформаційних повідомлень.

Детальніше...
 
лют.24

Вперше у Луцьку відбулася клубна зустріч «За філіжанкою кави та інтернетом»

З ініціативи Волинського прес-клубу вперше у Луцьку представники регіональних ЗМІ спільно з веб-дизайнером обговорювали питання якості медійного інтернет-простору Волині. 

Попередньому аналізу експерта підлягали веб-сторінки друкованих і електронних ЗМІ та Інтернет-видань Волині, за результатами якого і відбулося обговорення візуальної подачі/сприйняття сайтів: кольорова гама, тип верстки, поєднання шрифтів і кеглів (розмірів літер), а також подача адресних стрічок, використання новітніх методів залучення читачів (зокрема – соціальних мереж). Прикладом якісної візуальної подачі інформації стали українські («Українська правда», «Левый берег», «Кореспондент»), та зарубіжні (СNN, BBC, CBSNews, USATODAY) новинні сайти.

Детальніше...
 
Сторінка 206 з 206

Архів

2023
березня
MoTuWeThFrSaSu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook