You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський прес-клуб

груд.09

Цькування в онлайні – одна з причин підліткових суїцидів. Для освітян Волині відбувся онлайн-семінар із кібербулінгу

Більше сотні соціальних педагогів, психологів і вчителів освітніх закладів Волинської області стали слухачами семінару-презентації «Стоп кібербулінг! Як захистити дітей і підлітків в інтернеті», що відбувся 8 грудня у форматі онлайн.

Для збільшення натисніть на зображенні

Захід організував Волинський прес-клуб у партнерстві з Управлінням освіти і науки Волинської ОДА у межах Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Волинській області та Міжнародної акції «16 днів проти насильства».

На зустрічі йшлося, зокрема, про те, які види кібербулінгу найбільш поширені в Україні, як виявити ознаки інтернет-цькування неповнолітніх і як діяти педагогам, психологам, якщо вони дізналися про таку ситуацію. Також учасники зустрічі мали можливість побачити перші в Україні анімаційні ролики проти кібербулінгу, створені національною Кампанією проти кібербулінгу на основі реальних історій українських школярів і школярок.

Детальніше...
 
груд.09

Амбасадорки проєкту "Голос жінки має силу" запрошують на підсумкову зустріч

Круглий стіл, присвячений підсумкам національної адвокаційної кампанії, спрямованої на посилення ролі жінок у суспільстві, до якої долучилися і волинські активістки, відбудеться 10 грудня, у Міжнародний день захисту прав людини.

За 10 місяців реалізації проєкту "Голос жінки має силу" було проведено 10 блог-кафе і 5 дебатних клубів, регіональні і національні тренінги з питань жіночого лідерства і блогерства, масові акції, а також підготовлено ряд рекомендацій для влади. Докладнішу інформацію волинські Амбасадорки озвучать на засіданні круглого столу. Також вони поділяться своїми думками щодо втілених ініціатив та чому важливо підтримувати жінок у прагненнях брати активну  участь у суспільних процесах.

Місце проведення заходу - прес-зал Палацу культури м.Луцька (вул. Богдана Хмельницького, 1). 

Початок – о 12:00

________________________

Нагадаємо, що на початку проєкту у Волинській області на конкурсній основі було обрано 5 жінок, які мають активну громадську позицію та запропонували втілити свої ідеї, спрямовані на розвиток жіночого лідерства у різних соціальних групах, напрацювання шляхів розв’язання тих чи інших проблем жінок, захист їхніх прав.

Амбасадорками проєкту стали:

Ольга Бузулук журналістка, завідувачка сектору комунікації Головного управління Національної поліції у Волинській області, в минулому - координаторка проєктів «Інтерньюз-Україна» на Волині, прес-секретарка волонтерського проєкту «Меценати для солдата», медіа-координаторка громадянського руху ЧЕСНО на Волині.

Юлія Вусенко - координаторка Північного регіону Української жіночої демократичної мережі, депутатка Луцької міської ради VІІ скликання, депутатка Волинської обласної ради VІІІ сликання, кандидатка юридичних наук, доцентка кафедри цивільно-правових дисциплін Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Аза Голощапова голова ГО «Переселенці Криму і Донбасу», екс-керівниця проєктів «Бізнес-школа для підлітків «Енергія змін», «Український Донбас: незнайомі сторінки», «Бізнес школа  «Мій шлях до бізнесу»  Донецької обласної Ліги ділових і професійних жінок в Краматорську.

Ольга Максим'як консультантка з соціальних та політичних комунікацій, експертка з гендерного моніторингу медіа в межах проєкту Волинського прес-клубу «Гендерночутливий простір сучасної журналістики», депутатка Луцької районної ради VІІІ сликання.

Наталія Павліха професорка економіки у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки, голова громадської організації «Інститут транскордонних ініціатив» і Волинського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація економістів-міжнародників», членкиня Ротарі-руху в Луцьку.

____________________

Проєкт «Голос жінки має силу» реалізується Фундацією прав людини за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

На Волині проект реалізовувався вперше. Його регіональним координатором став Волинський прес-клуб. До партнерства долучилися Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Волинська філія ПАТ «НСТУ", департамент культури Луцької міської ради, ГО "Переселенці Криму і Донбасу".

 
груд.01

Про компенсацію замість відпустки для журналіста. Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ

На запитання відповідає медіаюрист проектів Тернопільського прес-клубу Ігор ФЕДОРЕНКО. «Журналіст редакції не бажає брати відпустку і просить виплатити йому компенсацію, чи не буде тут порушення?».

– Частина третя статті 2 Закону України «Про відпустки» забороняє заміну відпустки грошовою компенсацією, крім випадків, передбачених статтею 24 цього Закону. Випадки, коли можлива грошова компенсація за невикористані щорічні відпустки, перелічені в статті 24 Закону України «Про відпустки»:

Детальніше...
 
груд.01

Про ситуацію, коли працівник редакції захворів на Covid-19. Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ

На запитання відповідає медіаюрист проектів Тернопільського прес-клубу Ігор ФЕДОРЕНКО. «Одна з журналісток редакції захворіла з підозрою на Covid-19, як нам діяти?»

– Чинне законодавство не передбачає права роботодавця не допускати до роботи працівника лише за підозри, що він є носієм вірусу, оскільки мав контакти з хворим на COVID-19. Також не можна вимагати від працівників проходження ПЛР-тесту. В ситуації можливі наступні варіанти дій.

Детальніше...
 
лист.26

Зупинити насильство! На Волині обговорили механізми реагування та взаємодії різних суб’єктів і громадськості в протидії гендернозумовленому насильству

За 9 місяців 2020 року в Україні зафіксовано 150 тисяч звернень до правоохоронців щодо домашнього насильства. Експерти визнають: кількість таких випадків у карантин зросла щонайменше на 40 %. Як протидіяти кривдникам та куди звертатися потерпілим за допомогою? Що варто змінювати на всіх рівнях влади, аби врешті в Україні ті, хто потерпає від домашнього насильства отримували належну допомогу, почували себе у безпеці і не боялися розпочинати життя без болю. Про це міркували під час «круглого столу» онлайн, організованому Волинським прес-клубом і Кафедрою політології, управління та державної безпеки Факультету історії, політології та національної безпеки Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Детальніше...
 
Сторінка 6 з 179

Архів

2021
квітня
MoTuWeThFrSaSu
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook