You are here: Головна
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський прес-клуб

лист.10

На Волинь мандрує 13-й міжнародний фестиваль правового документального кіно

На Волинь вже увосьме примандрує Мандрівний Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. У Луцьку, містах і селах області він відбуватиметься 28 листопада – 10 грудня 2016 р. 

Центральна тема цьогорічного фестивалю – «Крізь ілюзії». І народ України, й інші країни й народи сьогодні позбуваються багатьох ілюзій. Ми усвідомлюємо, що стабільність, мир, «братерська» дружба між державами, уявлення «світлого майбутнього» – це ілюзії, які ніколи не стануть реальністю, якщо бути пасивними спостерігачами. Розвіюється ілюзія всього світу про слабкість України й нездатність українців до самоорганізації. Перед українцями, своєю чергою, постало фундаментальне питання: чи не час владі й суспільству позбавитися ілюзії, що країну можна реформувати без змін базових відносин в економічній, соціальній та культурній сферах.

Для перегляду офіційного ролика натисніть на фото


Детальніше...
 
лист.02

Презентація результатів гендерного моніторингу безпеки центральної частини Луцька

Що таке «безпека території» і чим вона вимірюється? Чи завжди ми почуваємо себе безпечно в будь-яку пору доби? Чи безпека для однієї категорії – це безпека для всіх інших? Хто ввійшов у моніторингову групу, які результати дослідження і які напрацьовані пропозиції щодо безпечного міста?

Про це йтиметься під час «круглого столу» «Безпечно для жінки – безпечно для всіх: результати тендерного моніторингу центральної частини міста Луцька» за участю: 

- Тетяни Карпів – координаторки проекту «Безпечний Луцьк: гендерний моніторинг центральної частини міста»
учасниць моніторингової групи
- Юрія Моклиці – заступника Луцького міського голови
- Тетяни Книш – директорки департаменту соціальної політики Луцької міської ради
- Юрія Ричука – головного редактора інтернет-видання «Волинь24» (інформаційного партнера проекту)

На зустріч також запрошено:

- Тараса Яковлєва – заступника Луцького міського голови
- Юрія Крася – директора департаменту ЖКГ Луцької міської ради

****

Захід відбудеться 3 грудня о 15:00 у конференц-залі Палацу культури міста Луцька (вул. Богдана Хмельницького, 1)


 
жовт.25

ІМІ створив базу експертів для медіа

Базу достовірних експертів для медіа expert4.media створила ГО "Інститут масової інформації" за підтримки програми "Матра" Посольства Королівства Нідерландів. Мета її створення – "покращити якість і достовірність коментарів і оцінок, а також збільшити присутність жінок-експерток в українських ЗМІ".

Як зазначила виконавча директорка ІМІ Оксана Романюк, перша ідея розробки такої бази з’явилася після досліджень ІМІ, згідно з результатами яких лише у близько 17% матеріалів українських медіа жінки виступають у ролі експерток, натомість 83% експертних коментарів надають чоловіки. «Але коли ми почали працювати над базою даних експертів, то з’ясували, що проблема набагато глибша і серйозніша, ніж гендерний дисбаланс. Раптом виявилося, що в українських медіа взагалі мало присутні коментарі професійних експертів з різних сфер, і важливі теми або не коментуються і не роз’яснюються для публіки взагалі, або їх коментують політики, лідери думок, чи очевидці із соцмереж», – зауважила Оксана Романюк.

"Тому ІМІ вирішив започаткувати базу даних з інформацією про експерток та експертів, кожний та кожна з яких є перш за все професіоналом у сфері своєї діяльності", – йдеться на сайті організації. Основним критерієм, за яким затверджуються експерти, є "відсутність в анамнезі непрофесійних або "продажних" коментарів".

Колектив ІМІ буде вдячний за відгуки і пропозиції щодо сайту експертів, а також запрошує долучатися до його наповнення через відповідну форму на сайті http://expert4.media

 
жовт.25

Тренінг "ЗМІ про енергоефективність: актуально, об'єктивно, мотиваційно"

Проект USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України та Українським осітнім центром реформ запрошує до участі в дводенному тренінгу "ЗМІ про енергоефективність: актуально, об'єктивно, мотиваційно" 

Тренінг буде відбуватися 8 - 9 листопада  2016 р. 

Тренінг проводиться у форматі «Новини за 24 години». Під час навчання журналісти зможуть швидко та інтенсивно «зануритись» у теми енергоефективності, енергозбереження, створення ОСББ та використання альтернативних джерел енергії. Крім того, учасники тренінгу відвідають об’єкти, де вже активно впроваджуються новітні енергоефективні технології, та поспілкуються з енергоменеджерами, енергоаудиторами та головами ОСББ. Спікери зможуть розповісти власні історії успіху створення ОСББ, термомодернізації будинків та залучення «теплих кредитів» та подолання різноманітних проблем. Наступного дня журналісти будуть об’єднані у «міні-редакції», які на основі отриманої в перший день інформації розроблятимуть концепцію статті та готуватимуть одну інформаційну статтю від групи.

Дедлайн для зголошення - 31 жовтня включно на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , або за телефоном (066) 203-50-31

 
жовт.18

Форум-театр про безпечний Луцьк на Театральному майдані

Громадські активістки разом з учасниками інтерактивного театру «Дзеркало» запрошують волинських медійників на виставу форум-театру у рамках соціальної кампанії «Безпечний Луцьк: ґендерний моніторинг центральної частини міста».

За традицією вважають, що місто є безпечним для людей різного віку та статі. Оцінка безпеки не обмежується лише охороною громадського порядку. Зараз це уже набагато ширше поняття, яке включає і стан доріг, освітлення, наявність переходів та інших елементів інфраструктури.

До Всесвітнього дня гідності актори-аматори покажуть коротку виставу про порушення прав людини та привернути увагу до проблеми доступності у місті.


Захід відбудеться у четвер, 20 жовтня, о 16:00 на Театральному майдані.

Довідка:

Гендерний інтерактивний театр «Дзеркало» Центру гендерної освіти створено 2009 року на базі Луцького педагогічного коледжу за сприяння ВОГО «Гендерний центр» у межах проекту «Гендер – у школу» за підтримки посольства Фінляндії в Україні та МГО «Школа Рівних Можливостей» (м. Київ) на волонтерських засадах.

Методика Форум-театру полягає у тому, що модератор, так званий Джокер, разом із групою не професійних акторів/ок за допомогою різних технік готує коротку виставу про порушення прав людини. Після першого перегляду, глядацька аудиторія бере участь в обговоренні побаченого, пропонує варіанти вирішення.

Фото: Волинські новини

 
Сторінка 7 з 120

Архів

2017
липня
MoTuWeThFrSaSu
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook