You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський прес-клуб

квіт.22

"Голос жінки має силу 2020" - волинянки приєднуються до національного проєкту Фундації прав людини

На Волині стартувала національна адвокаційна кампанія, спрямована на посилення голосів жінок і дівчат, передусім тих, котрі постраждали на Сході України. Її презентація відбулася під час онлайн-прес-конференції 22 квітня. Уже четвертий рік ця ініціатива реалізується Фундацією прав людини за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Вперше проєкт реалізується у Волинській області, регіональним координатором якого став Волинський прес-клуб. До партнерства долучилися  Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Волинська філія ПАТ "НСТУ", департамент культури Луцької міської ради, ГО "Переселенці Криму і Донбасу".

Учасниці зустрічі мали нагоду спілкуватися з національною координаторкою проєкту Юлією Панченко, а також обговорити ідеї міні-проєктів п'яти волинських амбасадорок, визначених за результатами конкурсного відбору.

Для збільшенння натисніть на зображенні

Детальніше...
 
квіт.21

Онлайн пресконференція "Голос жінки має силу 2020" у Волинській області"

Запрошуємо журналістів і журналісток волинських медіа на онлайн-пресконференцію, присвячену старту Національного проєкту "Голос жінки має силу 2020" у Волинській області, що відбудеться у середу, 22 квітня о 12:00 (посилання на вхід буде надіслано додатково).

Представники Фундації прав людини (Київ) і Волинського прес-клубу розкажуть про те, чим буде корисний цей проєкт активістам, активісткам і громаді, а також познайомлять із п'ятьма Амбасадорками від Волинської області, які обрані на конкурсній основі і будуть реалізовувати на теренах Волині власні міні-проєкти. Ви дізнаєтесь також про можливості розпочати власну блогерську діяльність на національній платформі проєкту.

Проєкт «Голос жінки має силу» – національна адвокаційна кампанія, спрямована на те, щоб голоси жінок і дівчат, передусім тих, котрі постраждали на Сході України, не губилися в ході тривалого військового конфлікту в нашій країні.

З усіх питань звертайтесь, будь ласка, на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , або ж телефоном 050-378-40-32

Стежте за нашими новинами у Facebook:

https://www.facebook.com/groups/women.voices.count
https://www.facebook.com/volynpressclub/
https://www.facebook.com/groups/human.rights.foundation.ukraine/

Долучайтеся!

Проєкт реалізується Фундацією прав людини за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина».

Партнером проекту на Волині є Волинський прес-клуб

 
квіт.15

Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ. Про сплату єдиного соціального внеску під час карантину

На запитання відповідає медіа-юрист проектів Тернопільського прес-клубу Ігор ФЕДОРЕНКО.

«Оголошені податкові канікули, і начебто є можливість не сплачувати ЄСВ. Я так зрозуміла, що, по-перше, після цих канікул ЄСВ все одно доведеться сплатити – тоді в чому сенс цих канікул, особливо для ЗМІ? По-друге, якщо ми не будемо сплачувати ЄСВ, то перерветься трудовий стаж, бо не буде виплат в Пенсійний. Чи не так?».

– Згідно Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», передбачено:

Детальніше...
 
квіт.07

Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ. Про переведення працівників редакції на неповний робочий день

На запитання відповідає медіа-юрист проектів Тернопільського прес-клубу Ігор ФЕДОРЕНКО.

«У зв’язку з карантином виникло питання переведення працівників редакції на неповний робочий день. Підкажіть, як правильно це оформити?»

– Єдиною зміною в зв’язку з карантинними заходами до Кодексу законів про працю України є внесені Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» доповнення статті 84 частиною четвертою такого змісту: “У разі встановлення Кабінетом Міністрів України карантину відповідно до Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” термін перебування у відпустці без збереження заробітної плати на період карантину не включається у загальний термін, встановлений частиною другою цієї статті”. Тому  процедура зміни режиму роботи повинна відповідати  Кодексу законів про працю України. Про неповний робочий час йдеться у статті 56 КЗпП:

Детальніше...
 
квіт.03

Голос жінки має силу! Запрошуємо до співпраці активних волинянок!

Якщо ви – активна, маєте ідеї, прагнете донести їх до громади і втілити у життя, долучайтеся до проєкту «Голос жінки має силу»!

Ініціатива реалізується Фундацією прав людини за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Волинський прес-клуб є регіональним партнером проєкту і запрошує до співпраці активних волинянок, серед яких буде обрано 5 амбасадорок.

Детальніше...
 
Сторінка 8 з 167

Архів

2020
серпня
MoTuWeThFrSaSu
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook