You are here: Головна
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський прес-клуб

жовт.13

Субсидії та міфи навколо них: як економити і не мерзнути

На початку нового опалювального сезону питання енергоефективності й соціального захисту населення вкотре набувають актуальності. Аби розвіяти міфи навколо державної підтримки населення (субсидій) і надати інформацію про найефективніші шляхи енергоефективності, у Рівному відбувся семінар-тренінг для журналістів за участю експертів Світового Банку.

Надання субсидій відбувається згідно трьох нормативно-правових актів (Постанов Кабміну №№ 1156, 409, 848). У 2016 році сума адресних субсидій лише малозабезпеченим склала 40 мільярдів гривень, що дорівнює 5% Державного бюджету. Незважаючи на це, й досі існує чимало міфів щодо процесу оформлення чи нарахування адресної допомоги.

(для збільшення - клікніть на фото)

Детальніше...
 
жовт.10

Волинянки – найактивніші серед українок: результати конкурсного відбору у Школу жіночого політичного лобі

В Україні розпочався активний етап побудови жіночого політичного лобі. Цьому передував конкурсний відбір жінок, які мотивовані займатися політикою на місцевому рівні. Серед 12 областей України лідером за кількістю поданих заявок стала Волинська область – організатори отримали 38 анкет. Від Волині учасницями Школи стало 14 жінок. Загалом від кожного з 4 кластерів відібрано по 25 осіб.

Зліва направо: Оксана Ярош, Лариса Гунько

Детальніше...
 
жовт.07

Свобода слова у вересні: 8 перешкоджань журналістам та 5 фактів погроз (ІМІ)

У вересні в Україні зафіксовано 8 випадків перешкоджань професійній діяльності журналістів та 5 фактів погроз працівникам медіа. Такі дані подає щомісячний моніторинг Інституту масової інформації “Барометр свободи слова”.

Для порівняння, у серпні було зафіксовано 10 перешкоджань та 3 погрози, у липні — 16 перешкоджань та 6 погроз.

Детальніше...
 
жовт.06

«ПУЛ жінок» презентує результати першого дослідження та конкурсного відбору учасниць навчальної програми

Що саме може змінити ситуацію з політичною участю жінок в Україні?  Чи необхідні для цього  законодавчі ініціативи, які забезпечать реальне представництво жінок в органах влади на рівні, не меншому ніж 30%? Чи готове сучасне українське суспільство підтримати такі зміни?

Відповіді на ці питання допомагає знайти дослідження, проведене Центром соціально-гуманітарних аспектів регіональних досліджень Сумського державного університету в період з 10.08.2016 по 20.09.2016 рр. на замовлення ВГО «Жіночий консорціум України».

Презентація цього дослідження, а також заходів у межах проекту «ПУЛ жінок», який реалізовується в чотирьох кластерах України, зокрема – й на Волині, представлення жінок, які перемогли в конкурсі на участь у навчальній програмі з політичної активності відбудеться за участі:

  • Оксани Ярош – координаторки Волинсько-Рівненсько-Житомирського кластеру проекту «ПУЛ жінок»
  • Лариси Гунько – координаторки Рівненської області «ПУЛ жінок»
  • Богдани Стельмах - координаторки Волинської області «ПУЛ жінок»
  • переможиць конкурсного  відбору

По завершенню ви матимете нагоду взяти інтерв’ю, поспілкуватися з учасницями проекту неформально за кавою-чаєм у ресторані готелю.

_____________

Захід відбудеться 10 жовтня о 14:00 у готелі «Україна» (малий конференц-зал, перший поверх).

 
жовт.04

Луцькі медіа - серед кількох регіональних видань, які найбільше пишуть на екологічну тематику (дослідження ІМІ)

Лише 3% новин у регіональних інтернет-ЗМІ присвячені екологічній проблематиці. При чому, у переважній більшості ці матеріали стосувалися урбаністики, львівського сміття та місцевих екологічних інцидентів. 


Найбільше матеріалів про екологію було розміщено в Херсонських, Луцьких, Запорізьких та Харківських ЗМІ — 4% від загальної кількості матеріалів, найменше — у Полтавських та Вінницьких ЗМІ — 2% матеріалів.


Найбільша кількість матеріалів на екологічну тематику стосувалася вивозу львівського сміття, такі новини були у Вінницьких, Дніпропетровських, Запорізьких, Волинських, Одеських ЗМІ.

Такими є результати моніторингу Інституту масової інформації, що проводився у вересні 2016 року.

(щоб відкрити - клікніть на картинку)

Із 800 проаналізованих публікацій екологічної тематики стосувалося 28 матеріалів. Найбільше повідомлень зафіксовано у виданні “Волинь24” (5%), трохи менше (по 4%) - у “Волинських новин” і “ВІП”, усього 2% у “ВолиньPost-у”.

Детальніше...
 
Сторінка 8 з 120

Архів

2017
липня
MoTuWeThFrSaSu
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook