You are here: Головна
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський прес-клуб

лип.23

«Аби розуміти одні одних, потрібно знати одні про одних»: у Тернополі відбувся другий Гендерний медіа-форум

Гендерний форум для журналістів/журналісток західних областей України відбувся днями у Тернополі. Разом з відомими експертами розмовляли про гендерні стереотипи і відповідальність медіа у поширенні недискримінаційного контенту.

Зокрема, докторка соціологічних наук, гендерна дослідниця Олена Стрельник зупинилася на питанні ролі медіа у поширенні панік навколо теми «кризи сім’ї», докторка історичних наук, президентка Української асоціації дослідниць жіночої історії Оксана Кісь розповіла про жіночу історію поза образами жертви-героїні-берегині, а міфи про фемінізм розвінчувала громадська активістка Настя Мельниченко.

Для збільшення - клікніть на зображенні

Детальніше...
 
лип.20

Онлайн-клуб із успішними менеджерами волинських медіа

Про сучасний стан медіа-середовища Волині та України, очікувані реформи і реалії, чи може бути медіа успішним і яке майбутнє журналістики розмовляла координаторка Волинського прес-клубу Богдана Стельмах із успішними медіа-менеджерами Волині - головним редактором інтернет-видання "Волинь24" Юрієм Ричуком і керівницею мережі гіперлокальних видань Район.in.ua Наталкою Пахайчук.

Для перегляду відео - натисніть на зображенні

Детальніше...
 
лип.15

У Харкові відбувся перший Гендерний форум для регіональних медіа

Перший в Україні Гендерний форум для харківських, сумських, дніпропетровський, полтавських, донецьких і луганських медіа відбувся 13 липня у Харкові. Його учасниці й учасники мали нагоду поспілкуватися з відомими в Україні гендерними експертками та активістками.

Голова Харківського прес-клубу Людмила Доля відкриває Форум

Детальніше...
 
лип.12

Чи виконує суспільний мовник свою функцію: експертне обговорення в Луцьку

«Захищати свободи в Україні, надавати суспільству достовірну та збалансовану інформацію про Україну та світ, налагоджувати громадський діалог задля зміцнення суспільної довіри, розвитку громадянської відповідальності, української мови та культури, особистості та українського народу», - таку місію Національної суспільної телерадіокомпанії України визначила у січні 2017 року Наглядова рада НСТУ.

Наскільки Суспільний мовник виконує цю місію – йшлося  під час експертного обговорення у Луцьку з представниками медіа та громадськості. На жаль, участі в розмові не взяли журналісти, які сьогодні працюють в регіональній дирекції НСТУ, хоча були запрошені.

Детальніше...
 
лип.08

Гендерний форум для регіональних медіа Тернопільської, Волинської, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Закарпатської та Львівської областей

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині, Незалежна громадська мережа прес-клубів України та Програма «У-Медіа» (Інтерньюс) запрошують журналісток і журналістів Тернопільської, Волинської, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Закарпатської та Львівської областей на Гендерний медіа-форум, який відбудеться 20 липня 2018 р. у Тернополі.

Учасниці заходу:

  • Оксана Кісь – докторка історичних наук, ст. наук. співробітниця Інституту народознавства НАН України, президентка Української асоціації дослідниць жіночої історії;
  • Олена Стрельник – докторка соціологічних наук, гендерна дослідниця, авторка книги «Турбота як робота»;
  • Настя Мельниченко – голова ГО «Студена», громадська активістка, ініціаторка акції #яНеБоюсьСказати й однойменної книги для підлітків;
  • Оксана Ярош – докторка політичних наук, директорка Гендерного центру Волинської області, гендерна експертка;
  • Богдана Стельмах – координаторка Волинського прес-клубу, керівниця проекту «Гендерний простір сучасної журналістики: від теорії до практики».

Також у програмі:

  • презентація порадника «Гендерна чутливість українських медіа» (усі учасники й учасниці матимуть змогу отримати його безкоштовно);
  • нагородження учасників/учасниць Конкурсу журналістських матеріалів на гендерну тематику.

 Орієнтовна тривалість Форуму – з 12:00 до 17:30. Час і місце зустрічі всім учасникам/учасницям буде повідомлено додатково.

 Усім учасницям/учасникам Форуму буде компенсовано вартість проїзду і забезпечено каву-брейк.

Про участь у Форумі просимо до 13 липня повідомити регіональних координаторок:

_________________

Захід відбувається в межах проекту «Гендерний простір сучасної журналістики: від теорії до практики», що реалізовується Волинським прес-клубом у партнерстві з Гендерним центром Волинської області, Незалежною громадською мережею прес-клубів України та за підтримки програми «У-Медіа» (Інтерньюс)

 
Сторінка 2 з 138

Архів

2018
серпня
MoTuWeThFrSaSu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook