You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський прес-клуб

лют.28

Майже половина матеріалів регіональних медіа - про війну і домінують у них чоловіки

Такими є дані першої хвилі цьогорічного моніторингу регіональних медіа 24 областей України, який провели Волинський прес-клуб у партнерстві з мережею пресклубів та медіаорганізацій України. Загалом із 13 по 19 лютого було проаналізовано більше 20 тис. публікацій у друкованих та онлайн-виданнях областей і обласних центрів.

Матеріали, об'єднані однією темою - Війна, - склали 47%. Ішлося в них про різні сфери суспільного життя країни: політичні рішення на місцевому та міжнародному рівнях, візити політиків, інформацію про бойові дії - перемоги і втрати, волонтерську участь цивільних, медичну і соціальну допомогу тощо.

Для перегляду натисніть на зображенні

Детальніше...
 
лют.26

Про обмеження строків звернення до суду щодо заборгованості з виплати заробітної плати

Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ. На запитання відповідає медіаюрист Тернопільського прес-клубу Ігор ФЕДОРЕНКО.

«У січні звільнилася з роботи, є заборгованість з виплати заробітної плати. Прочитала, що до суду треба звернутися не пізніше одного місяця з дати звільнення. Виходить, якщо я не встигла подати позов своєчасно, то не зможу отримати заробітну плату?».

Детальніше...
 
лют.21

Про виключення зі складу учасників товариства

Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ. На запитання відповідає медіаюрист Тернопільського прес-клубу Ігор ФЕДОРЕНКО.

«З редакції звільнилося троє пенсіонерів. Нам треба їх виключити зі складу засновників товариства, як це правильно зробити?».

– Такі питання ми періодично отримуємо від редакцій. Тому розберемося, що є трудовими і корпоративними відносинами, і чи пов’язані вони між собою.

Детальніше...
 
лют.14

Про набрання чинності Законом України “Про медіа”

Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ. На запитання відповідає медіаюрист Тернопільського прес-клубу Ігор ФЕДОРЕНКО.

«Продивилися нещодавно онлайн захід про новий закон про медіа. З’явилося багато запитань, бо, крім друкованої газети, ми маємо свій сайт та сторінку в соцмережі. Коли саме почне працювати цей закон, і які вимоги стосуються безпосередньо редакцій газет?».

Детальніше...
 
лют.01

Про додаткову відпустку за роботу за комп’ютером

Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ. На запитання відповідає медіаюрист Тернопільського прес-клубу Ігор ФЕДОРЕНКО.

«В одній з консультацій згадувалася додаткова відпустка за роботу за комп’ютером. Чи можна отримати більш детальну інформацію про це?».

– Працівники, які працюють на електронно-обчислювальних та обчислювальних машинах, у тому числі на персональних комп’ютерах, незалежно від займаної посади, і яким тривалість щорічної відпустки не визначена іншими нормативно-правовими актами, мають право на щорічну додаткову відпустку за особливий характер праці. Пункт 1 частини 1 статті 8 Закону України «Про відпустки» передбачає надання щорічної додаткової відпустки окремим категоріям працівників, робота яких пов’язана з підвищеним нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням, або виконується в особливих природних географічних і геологічних умовах та умовах підвищеного ризику для здоров’я, тривалістю до 35 календарних днів за Списком виробництв, робіт, професій і посад, затверджуваним Кабінетом Міністрів України.

Детальніше...
 
Сторінка 2 з 206

Архів

2023
березня
MoTuWeThFrSaSu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook