You are here: Головна
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський прес-клуб

лип.19

Що чекає на українців із прийняттям колекторського закону?

На сьогодні діяльність колекторів практично не врегульована національним законодавством, що призводить до численних порушень у сфері громадських прав та інтересів, особливо – боржників.

Щодо позиції судових органів то вона не однозначна, однак існує позитивна судова практика вирішення проблем позичальників при певних свавільних діях колекторів та фінансових установ.

Детальніше...
 
лип.19

На Волині проводитимуть моніторинг використання державних коштів

20 липня 2012 р. о 12.00 год. у Волинському прес-клубі (вул. Шевченка, 14) відбудеться прес-конференція, присвячена старту проекту «Реалізація методики громадського моніторингу – основа прозорості державних закупівель». У ньому беруть участь регіональні громадські організації Центру політичних студій та аналітики в Чернігівській, Запорізькій, Львівській, Дніпропетровській, Херсонській, Донецькій, Волинській областях та в місті Києві.

Завдання проекту – через комплексний моніторинг проконтролювати процес використання державних ресурсів та запобігти зловживанням, які трапляються при цьому, зокрема, у процесі здійснення державних закупівель на місцевому рівні.

Детальніше...
 
лип.17

Громадянський рух «Відсіч» не припинятиме кампанію на Волині

Про це члени руху повідомили під час прес-конференції у Волинському прес-клубі 17 липня. За словами активістки Ольги Сало, незважаючи на несприйняття акції у рідному селі віце-спікера Адама Мартинюка – Ветлах, «Відсіч» продовжуватиме розпочату кампанію. І не лише щодо депутата Мартинюка, а й інших волинських депутатів, які проголосували за «двомовний» закон – Григорія Смітюха і Катерини Ващук.

Детальніше...
 
лип.17

Одна з найбільших проблем на Волині – дитячий алкоголізм

Такого висновку дійшли представники регіональної програми «Підвищуємо добробут громад», започаткованої Благодійним фондом Сергія Мартиняка «Європейський вектор» (м. Луцьк) і Фундацією імені князів-благодійників Острозьких.

У рамках зазначеної програми впродовж червня–липня 2012 р. тренерами з  досвідом роботи в ООН, ОБСЄ, Світовому банку, проектах Єврокомісії було проведено семінари для 170 для громад 5 районів Волинської області. Результатом цих зустрічей стало визначення «карти проблем» і пошуку шляхів їх вирішення.

Детальніше...
 
лип.16

Прес-конференція щодо нападу на громадських активістів та журналістів у рідному селі Адама Мартинюка

14 липня в рамках кампанії «Помста за розкол країни» активісти Громадянського руху «Відсіч» вже вдруге вирушили на виборчий округ, де має намір балотуватись Адам Мартинюк. Кампанія полягає у поширенні правдивої інформації про діяльність тих депутатів, які причетні до прийняття закону Ківалова-Колесніченка «Про засади державної мовної політики», з метою понизити їх рейтинг серед виборців.

Оскільки під час першого візиту активісти наштовхнулись на неочікувану поведінку з боку сільської голови с. Ветли, яка провокувала селян на агресію щодо них і буквально вигнала з села; опісля в райцентрі Любешові активістів за поширення листівок затримала міліція – цього разу відсічан супроводжували журналісти видання «Перець волинський».

Детальніше...
 
Сторінка 124 з 139

Архів

2018
вересня
MoTuWeThFrSaSu
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook