You are here: Головна
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський прес-клуб

трав.23

На Волині студентам підкажуть, де взяти досвід роботи

Сьогодні у Луцьку презентували проект Волинського Інституту Права «Покращення професійного рівня, соціальної адаптації та рівня зайнятості Волинської молоді». Захід відвідали: Едуард Неймарк, директор Луцького міського центру зайнятості, Наталя Балакіна, начальник відділу організації профорієнтації обласного центру зайнятості, Олена Комар, начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню та наданню послуг роботодавцям, Петро Лавринюк, директор Обласного молодіжного центру праці, Вікторія Демчук, головний спеціаліст Управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Детальніше...
 
трав.23

Прес-клуб «Жінки і вибори-2012» Чи є шанси для жінок-кандидатів на парламентських виборах-2012 року?

Прийняте в останні роки національне виборче законодавство декларує відсутність будь-яких дискримінаційних обмежень щодо жінок та чоловіків, проголошуючи їхню рівність у виборчому процесі. Однак останні парламентські вибори показали, що українські партії гендерній проблематиці надавали недостатньо уваги: із 1016 кандидатів-жінок у партійних списках на виборах 2007 року 900 були розміщені після 41 номеру.

Які ж шанси жінок-кандидатів на парламентських виборах-2012? Чи готові чоловіки-політики брати участь у перегонах на рівні із жінками? Чи врахують політичні партії і кандидати у своїх програмах проблеми прав людини, впровадження гендерної рівності та соціальної справедливості?

Детальніше...
 
трав.21

На Волині презентують інноваційні механізми для працевлаштування молоді

Добігають кінця випускні іспити у більшості навчальних закладів Волині та найближчим часом ринок праці чекає поповнення тисячами молодих спеціалістів. В обласному центрі зайнятості кажуть, що поповнення очікується і в них, адже кожен третій випускник опиняється на лаві безробітних та звертається за допомогою у працевлаштування до державних служб, а загальна кількість безробітної молоді (віком до 35 років) складає 54,2%, що є одним з найвищих показників в Україні. Соціологи, у свою чергу, передбачають, що питома вага молоді сере загальної кількості безробітних має тенденцію до поступового зростання, а попит на випускників на ринку праці і надалі зменшуватиметься.

Тож радість випускників від отримання дипломів зазвичай дуже швидко затьмарюється усвідомленням того, що роботодавцям на додачу до освіти, потрібен і досвід, якого у більшості випускників немає. Саме відсутність досвіду є однією з найактуальніших причин масового безробіття серед молоді.

Детальніше...
 
трав.19

В Україні можливе об’єднання навколо національних цінностей

Уже наступного тижня можливе підписання декларації ряду правоцентристських сил (зокрема – УНП, «Нашої України», КУНу, УП «Собор»), які готові об’єднатися заради відстоювання українських національних інтересів. Про це під час дискусії з журналістами у Волинському прес-клубі заявив   голова УНП Юрій Костенко.

Останнє оновлення ( Субота, 19 травня 2012, 18:58 ) Детальніше...
 
трав.16

Юрій Костенко про політику, політиків і національні цінності

Політична ситуація, яка склалася сьогодні в Україні, викликає неоднозначне сприйняття не лише в мешканців країни, а й іноземних держав. За останніми даними соціологічних досліджень, а також згідно опитувань у мережі Facebook, близько 40% українців вважають дії більшості політичних сил і політиків антиукраїнськими.

Чи існує можливість об’єднання політичних сил задля відстоювання інтересів України, яка комбінація допустима, а яка неможлива за жодних умов, чи достатньо потенціалу свідомих українців для формування позитивного сценарію виборів – про ці та інші моменти в сучасному політичному середовищі йтиметься під час зустрічі з народним депутатом України, головою Української народної партії Юрієм Костенком.

Окрім обговорення названих питань, також будуть:

– порушене питання про об’єднавчі процеси на Волині (в КОДі і в правих політичних силах),

– представлені потенційні кандидати в депутати від УНП.

****

Зустріч відбудеться 19 травня 2012 р. (субота) о 13.00 год. у приміщенні Волинського прес-клубу (вул. Шевченка, 14, Будинок вчителя)

П.С.: Про участь у заході прошу повідомити до 16.00 17 травня (четвер) за телефоном 066-203-50-31, 72-45-48 або на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
Сторінка 128 з 138

Архів

2018
серпня
MoTuWeThFrSaSu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook