You are here: Головна
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський прес-клуб

лип.16

Чому на Волині зростає дитячий алкоголізм?

Результати зустрічей з громадами Волині, проведеними Фундацією імені князів-благодійників Острозьких у рамках конкурсу мікрогрантів «Підвищуємо добробут громад», вражаючі: із поданих на конкурс проектів/ініціатив – значна кількість порушує проблему дитячого алкоголізму.

Дослідження ЮНІСЕФ у 2008-2009 рр. показало, що в Україні алкогольні напої вживали 84% підлітків. Доступ до алкогольних напоїв забезпечений для 90% підлітків. Найбільш поширеним алкогольним напоєм стало пиво. За оцінками експертів, ситуація у 2012 році ще ускладнилася.

Детальніше...
 
лип.11

Нові знання, досвід і кадровий резерв – результати стажування в ОМС Луцька

У Волинському прес-клубі відбулася підсумкова зустріч студентів, які в лютому-червні 2012 р. проходили стажування в органах місцевого самоврядування, та керівників підрозділів Луцької міської ради. Стажування що відбувалося в рамках однієї з найбільших в Україні програм «Студенти – для органів місцевого самоврядування» всеукраїнської громадської організації «Молодіжна Альтернатива».

За словами учасників зустрічі від обох сторін, у них залишилися лише позитивні враження від співпраці. Підтвердженням цьому – листи про зарахування стажерів у кадровий резерв, які вручила студентам начальник відділу з кадрової роботи та нагород Луцької міської ради Віра Гудима.

Чи прийдуть молоді люди колись працювати в органи влади – покаже час, але, за їх словами, отриманий досвід надзвичайно корисний і обов’язково стане в пригоді. Принаймні, вони побачили діяльність міської та обласної рад зсередини, спробували свої сили та розвіяли стереотипне уявлення про роботу в цих стінах. 

Довідково:

Програми «Студенти для органів місцевого самоврядування» і «Студенти для парламенту» – одні з найбільших програм стажувань в Україні. В 2012 році стажувалося 170 студентів по всій країні

 
лип.10

Підсумкова зустріч з учасниками стажування в одній із найбільших програм в Україні

У лютому-червні 2012 р. одні з кращих волинських студентів проходили стажування в Луцькій міській раді та Волинській обласній раді, яке вперше відбулося в рамках програми «Студенти – для органів місцевого самоврядування» всеукраїнської громадської організації «Молодіжна Альтернатива».

За результатами стажування відбудеться підсумкова зустріч, участь у якій візьмуть:

–   студенти, які проходили стажування (8 осіб)

–   керівники відділів ОМС, де відбувалося стажування, зокрема:

  • Григорій Пустовіт – секретар Луцької міської ради
  • Юрій Вербич – керуючий справами виконкому Луцької міської ради
  • Сахненко Світлана – начальник відділу тарифної політики Луцької міської ради
  • Лаба Леонід – начальник відділу у справах сім’ї і молоді Луцької міської ради
  • Трофим’юк Олена – провідний спеціаліст відділу туризму Луцької міської ради
  • Яценюк Алла – начальник відділу з питань бюджету, економічної політики та проектної діяльності Волинської обласної ради
  • Гіль Олександр – консультант відділу з питань організаційного забезпечення Волинської обласної ради

***

 Захід відбудеться 11 липня 2012 року о 10.00 у Волинському прес-клубі за адресою вул. Шевченка, 14 (Будинок вчителя)

Довідково:

Програми «Студенти для органів місцевого самоврядування» і «Студенти для парламенту» – одні з найбільших програм стажувань в Україні. В 2012 році стажувалося 170 студентів по всій країні

 
лип.02

Тренінг із журналістських розслідувань корупції у сфері держзакупівель

26-27 липня 2012 р. в Києві відбудеться дводенний тренінг «Журналістські розслідування корупції та зловживань у сфері державних закупівель».

Навчання спрямоване на підвищення професійного рівня журналістів, покращення знань із законодавства, що регулює відносини у сфері державних закупівель, ознайомлення з найбільш розповсюдженими схемами зловживань у цій сфері, а також технологіями проведення журналістських розслідувань з цієї тематики, отримання консультації експертів.

Тренінг проводитимуть Олег Хоменок і Андрій Марусов.

До участі у відборі на тренінг запрошуються журналісти всіх видів ЗМІ, які мають досвід роботи не менше трьох років та мотивовані провести розслідування найближчим часом.

Для участі в відборі необхідно заповнити он-лайн заявку до 13 липня2012 року. Відібрані учасники й учасниці будуть повідомлені до 20 липня.

Деталі – на сайті ІРРП

 
черв.27

Розпочався прийом заявок на отримання гранту в сфері журналістських розслідувань

Журналісти зі Східної Європи, які працюють у сфері розслідувань, можуть подати заявку на отримання цього гранту.

Спільнота журналістів, що працюють в області журналістських розслідувань у Східній та Південно-Східній Європі, SCOOP, шукає претендентів, зацікавлених у проведенні національних і транснаціональних розслідувань.

Національні розслідування будуть проводитися на території України, Республіки Білорусь, Сербії та Чорногорії, Боснії і Герцеговини, Албанії, Македонії та Молдови.

Транснаціональні розслідування будуть проводитися журналістами з двох або більше країн: України, Болгарії, Румунії, Республіки Білорусь, Сербії та Чорногорії, Боснії і Герцеговини, Албанії, Македонії, Молдови. Ці розслідування будуть торкатись проблем міждержавних інтересів.

Максимальна сума гранту для національних розслідувань - 2000 євро (2675 доларів США). Розслідування повинно проливати світло на теми, важливі для життя суспільства.

Грант покриває витрати на зарплату, витрати на оплату поїздок, допуск до бази даних, допомоги експертів і багато іншого. Претенденти повинні надати план детального бюджету проекту.

Кінцевий термін подачі заявок - 1 липня.

Додаткова інформація

 
Сторінка 129 з 143

Архів

2019
березня
MoTuWeThFrSaSu
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook