You are here: Головна
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський прес-клуб

трав.06

У Четвертої Школи громадського активіста – одинадцять випускників

6 травня відбувся четвертий випуск слухачів Школи громадського активіста, організованої тренерською командою Волинського прес-клубу.

Школа складалася з чотирьох взаємопов’язаних блоків, присвячених особливостям ведення успішної діяльності організаціями громадянського суспільства. Зокрема, увагу учасників тренінгів було акцентовано на пошуку проблеми/ідеї, умінні сформулювати цілі, поставити чіткі завдання їх реалізації, здійснювати аналіз своїх можливостей і ризиків, налагоджувати контакт із представниками влади та бізнесу, залучати ресурси, а також – на якісній побудові інформаційної кампанії та особливостям співпраці з медіа, тощо.

Детальніше...
 
квіт.27

Абсурдність заяви ДПС м.Києва за фактами тиску на телеканал

Для того, щоб була очевидна абсурдність сьогоднішньої заяви ДПС м.Києва, що мала на меті лише приховати факти тиску та цензури, приводжу реліз, написаний юристами, які допомагають телеканалу ТВі.

Ситуация с налоговыми проверками телевизионного канала ТВi давно получила соответствующую публичность. Странности этого процесса уже многократно обсуждались, ставя под сомнение как законность так и наличие оснований для проверки телеканала, сам факт существования которого в условиях сложившегося информационного поля современной Украины является удивительным.

Детальніше - http://blogs.pravda.com.ua/authors/knyazhytsky/4f9aa4fcbb4f2/


Микола Княжицький, журналіст, генеральний директор телеканалу "ТВі"


 
квіт.27

«Морячок-Таксі» запрошує на каву

Шановні колеги!

Компанія «Морячок-Таксі» запрошує вас на неформальне спілкування. Захід має на меті сприяти розвитку соціальної корпоративної відповідальності бізнесу у луцьку та презентувати новий соціально-відповідальний проект.

Програма зустрічі:
–  відзначення журналістів, який здійснили свій внесок у розвиток соціальної корпоративної відповідальності на Волині; вручення цим журналістам відзнак, сертифікатів та нагород від компанії «Морячок-Таксі»;

– презентація нового проекту служби «Морячок-Таксі» – «Таксі замовляє нові ідеї»

Детальніше...
 
квіт.26

Волиняни не цікавляться впливовими людьми області

Таке припущення висловив експерт соціологічного центру «Ваша думка» Олександр Юркевич під час презентації у Волинському прес-клубі результатів дослідження, яке проводилося з 22 по 25 квітня 2012 р. на замовлення «Асоціації PR Ukraine».

За його словами, було опитано 1600 респондентів віком від 18 років у всіх районах Волинської області і місті Луцьк. Метою дослідження було оцінити поінформованість волинян щодо осіб, котрі розпочали відкриту або приховану піар-кампанію, чи висловили намір бути депутатами. Окрім того, соціологами було складено рейтинг довіри впливовим волинянам.

Детальніше...
 
квіт.26

Цикл тренінгів "Журналістські стандарти та новітні технології для роботи у нових (конвергентних) медіа"

ГО «Інститут розвитку регіональної преси» (ІРРП) запрошує журналісток / журналістів друкованих та електронних регіональних ЗМІ взяти участь у 6-денному циклі тренінгів «Журналістські стандарти та новітні технології для роботи у нових (конвергентних) медіа». Тренінги відбудуться у м. Києві:

1 модуль - 20-22 травня 2012 року
2 модуль - 8-10 липня 2012 року


Тренери / тренерки: Олег Хоменок, Тетяна Тихомирова, Інна Гадзинська, Людмила Панкратова, Тетяна Солнцева, Ілона Фанта, Ольга Симанович, Ольга Юркова.

Детальніше...
 
Сторінка 130 з 138

Архів

2018
серпня
MoTuWeThFrSaSu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook