You are here: Головна
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський прес-клуб

бер.04

"Що може інтернет-видання: вимоги до сайту, колективу, контенту"

Такою була тема третього і заключного майстер-класу для слухачів Міні-школи інтернет-журналістики, який відбувся 2-3 березня у Волинському прес-клубі.

Під час спілкування студентів факультету журналістики Луцького гуманітарного університету та Волинського національного університету ім. Лесі Українки з власкором ЗІКу Мирославом Ватащуком ішлося про особливості волинських новинних інтернет-видань, специфіку їх побудови, контенту, форм і методів залучення користувачів, а також про вимоги до написання інформаційних повідомлень.

Детальніше...
 
лют.24

Вперше у Луцьку відбулася клубна зустріч «За філіжанкою кави та інтернетом»

З ініціативи Волинського прес-клубу вперше у Луцьку представники регіональних ЗМІ спільно з веб-дизайнером обговорювали питання якості медійного інтернет-простору Волині. 

Попередньому аналізу експерта підлягали веб-сторінки друкованих і електронних ЗМІ та Інтернет-видань Волині, за результатами якого і відбулося обговорення візуальної подачі/сприйняття сайтів: кольорова гама, тип верстки, поєднання шрифтів і кеглів (розмірів літер), а також подача адресних стрічок, використання новітніх методів залучення читачів (зокрема – соціальних мереж). Прикладом якісної візуальної подачі інформації стали українські («Українська правда», «Левый берег», «Кореспондент»), та зарубіжні (СNN, BBC, CBSNews, USATODAY) новинні сайти.

Детальніше...
 
Сторінка 141 з 141

Архів

2019
лютого
MoTuWeThFrSaSu
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook