You are here: Головна
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський прес-клуб

квіт.05

Двомісячна програма стажувань для журналістів у Німеччині

Молоді журналісти з України мають можливість взяти участь у двомісячній програмі стажувань імені Маріон Дьонхофф. Кінцевий термін подачі заявок – 15 квітня 2012 року.

Цього року організація Міжнародні журналістські програми (IJP) вдванадцяте запрошує журналістів з країн СНД, зокрема України, взяти участь в програмі імені графині Маріон Дьонхофф. П’ятеро молодих журналістів матимуть можливість пройти двомісячне стажування в редакції одного зі ЗМІ Німеччини. Журналістам з України надається можливість здобути досвід роботи в іноземній редакції та познайомитися із принципами та стандартами німецької журналістики.

Детальніше

 
бер.28

Навчання для активних жінок Волині

Тренінги для 180 волинянок із Луцька, Ковеля, Володимира-Волинського та Нововолинська - "Політична комунікація", "Публічні виступи та вміння переконувати", "Психологія виборів" - організовує громадське об’єднання "Волинські перспективи".

Про це стало відомо 27 березня, під час презентації проекту «Роль жінки в політиці: змінимо стереотипи». Керівник проекту Наталія Литвина зауважила, що у Верховній Раді України лише 39 жінок з 450 нардепів, тобто це майже 9%, «однак, ми можемо побачити цікаву закономірність: чим нижча за рівнем рада – тим більше вона гендерно збалансована».

Проект має на меті протягом п’яти місяців сприяти зміні суспільних стереотипів щодо участі жінок-держслужбовців, лідерів громадських організацій, представниць місцевих органів влади у політичних процесах.

 
бер.26

Презентація результатів IV Форуму Громадянської Асамблеї України

Сьогодні у Волинському прес-клубі відбулася презентація напрацювань IV Форуму Громадянської Асамблеї України «Криза демократії в Україні. Позиції громадянського суспільства».

Делегати від Волині представили позицію громадських організацій та основні документи форуму - "Заяву Громадянської Асамблеї України щодо виборів народних депутатів України у 2012 році", "Заяву IV Форуму Громадянської Асамблеї України з питань дотримання прав людини і основоположних свобод та розвитку громадянського суспільства", "Заяву IV-го Форуму Громадянської Асамблеї України з питань конституційної реформи та Конституційної Асамблеї".

Детальніше...
 
бер.26

Круглий стіл на тему "Тіньове фінансування виборчих кампаній"

Волинська платформа руху ЧЕСНО запрошує небайдужих журналістів, громадських активістів, політиків до участі в круглому столі на тему "Тіньове фінансування виборчих кампаній". 

Захід відбудеться 27 березня (вівторок) 2012 року о 14.00 год. у приміщенні Волинського прес-клубу (вул. Шевченка 14.).

Контактна особа – Володимир Павлюк (т. 067-131-94-48)

 
бер.26

Презентація проекту «Роль жінки в політиці: змінимо стереотипи!»

27 березня 2012 року о 12-й годині у Волинському прес-клубі відбудеться презентація проекту ВОГО "Волинські перспекти" "Роль жінки в політиці: змінимо стереотипи!"

Участь у прес-конференції візьмуть:

1) Литвина Наталія  менеджер проектів громадського об’єднання «Волинські перспективи», керівник проекту;

2) Кравчук Інна – психолог ГО „Волинські перспективи”, кваліфікований тренер;

3) представники виконавчих комітетів міст Луцька, Ковеля, Володимира-Волинського на Нововолинська.

 
Сторінка 141 з 147

Архів

2019
червня
MoTuWeThFrSaSu
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook