You are here: Головна
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський прес-клуб

бер.28

Навчання для активних жінок Волині

Тренінги для 180 волинянок із Луцька, Ковеля, Володимира-Волинського та Нововолинська - "Політична комунікація", "Публічні виступи та вміння переконувати", "Психологія виборів" - організовує громадське об’єднання "Волинські перспективи".

Про це стало відомо 27 березня, під час презентації проекту «Роль жінки в політиці: змінимо стереотипи». Керівник проекту Наталія Литвина зауважила, що у Верховній Раді України лише 39 жінок з 450 нардепів, тобто це майже 9%, «однак, ми можемо побачити цікаву закономірність: чим нижча за рівнем рада – тим більше вона гендерно збалансована».

Проект має на меті протягом п’яти місяців сприяти зміні суспільних стереотипів щодо участі жінок-держслужбовців, лідерів громадських організацій, представниць місцевих органів влади у політичних процесах.

 
бер.26

Презентація результатів IV Форуму Громадянської Асамблеї України

Сьогодні у Волинському прес-клубі відбулася презентація напрацювань IV Форуму Громадянської Асамблеї України «Криза демократії в Україні. Позиції громадянського суспільства».

Делегати від Волині представили позицію громадських організацій та основні документи форуму - "Заяву Громадянської Асамблеї України щодо виборів народних депутатів України у 2012 році", "Заяву IV Форуму Громадянської Асамблеї України з питань дотримання прав людини і основоположних свобод та розвитку громадянського суспільства", "Заяву IV-го Форуму Громадянської Асамблеї України з питань конституційної реформи та Конституційної Асамблеї".

Детальніше...
 
бер.26

Круглий стіл на тему "Тіньове фінансування виборчих кампаній"

Волинська платформа руху ЧЕСНО запрошує небайдужих журналістів, громадських активістів, політиків до участі в круглому столі на тему "Тіньове фінансування виборчих кампаній". 

Захід відбудеться 27 березня (вівторок) 2012 року о 14.00 год. у приміщенні Волинського прес-клубу (вул. Шевченка 14.).

Контактна особа – Володимир Павлюк (т. 067-131-94-48)

 
бер.26

Презентація проекту «Роль жінки в політиці: змінимо стереотипи!»

27 березня 2012 року о 12-й годині у Волинському прес-клубі відбудеться презентація проекту ВОГО "Волинські перспекти" "Роль жінки в політиці: змінимо стереотипи!"

Участь у прес-конференції візьмуть:

1) Литвина Наталія  менеджер проектів громадського об’єднання «Волинські перспективи», керівник проекту;

2) Кравчук Інна – психолог ГО „Волинські перспективи”, кваліфікований тренер;

3) представники виконавчих комітетів міст Луцька, Ковеля, Володимира-Волинського на Нововолинська.

 
лют.24

У Луцьку розпочинається системна робота з популяризації соціально відповідального бізнесу

Цю програму започатковує Інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив з метою сприяння розвитку корпоративної соціальної відповідальності та впровадження нових механізмів міжсекторної співпраці. Про це повідомив під час прес-конференції президент організації Петро Лавринюк.

Детальніше...
 
Сторінка 147 з 153

Архів

2019
жовтня
MoTuWeThFrSaSu
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook