You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський прес-клуб

лип.31

Волинська незалежна медіа-профспілка відстоює честь і гідність журналістки

Старт виборчих перегонів на Волині розпочався зі звернення Комітету Волинської незалежної медіа-профспілки до очільників керівних органів Об’єднаної опозиції «За Батьківщину» та органу місцевого самоврядування з вимогою належним чином відреагувати на неетичну поведінку кандидата в народні депутати Ігоря Гузя.

Детальніше...
 
лип.30

Волинський вибір - 2012: офіційний старт інформаційної кампанії

Із серпня 2012 року Волинський прес-клуб розпочинає широку інформаційну і моніторингову кампанію «Волинський вибір – 2012: прийди і проголосуй!», яка триватиме до закінчення парламентських вибрів.

Основна діяльність розгортатиметься в кількох аспектах:

1) організація серії телепередач за участю кандидатів у депутати, експертів і журналістів, під час яких  обговорюватимуться актуальні питання виборчого процесу на Волині;

2) поширення інформаційних листівок серед волинян і банерів в інтернет-виданнях, які закликатимуть до вияву активної громадянської позиції – участі у самих виборах;

3) здійснення моніторингу регіональних медіа (друкованих та інтернет-видань, радіо і телебачення) щодо наявності політичної «джинси».

Детальніше...
 
лип.27

Організатори «Підкаменя» розширюють програму

Організатори «Підкаменя-2012» продовжують працювати над програмою вечірніх концертів фестивалю. До попередньо анонсованих гуртів додадуться ще виступи таких колективів: «Тінь Сонця» (середа, 8 серпня), «Холодне Сонце» (четвер, 9 серпня), «Чумацький шлях» (п’ятниця, 10 серпня), «Друге Сонце» (субота, 11 серпня), «Liberty» та «Оратанія» (неділя, 12 серпня).

Детальніше...
 
лип.26

Ми те, що ми їмо: наскільки якісні молокопродукти на полицях наших магазинів

У Волинському прес-клубі відбулося засідання, присвячене якості молокопродуктів у роздрібній та оптовій торгівлі. Питання «гарячої» на сьогодні теми висвітлювали лікар з гігієни харчування санепідемстанції Луцька та Луцького району Олена Петриченко та директор Інституту споживчих експертиз Юрій Чорнобривець.

Тема якості харчових продуктів дедалі більше стає актуальною. Людство поступово вичерпує природні ресурси, а потреба в їжі зростає пропорційно зростанню кількості населення на планеті. Аби збільшити обсяги виробництва і здешевити затрати, бізнесмени вдаються до недобросовісних кроків – додають у продукти харчування хімічні речовини.

Детальніше...
 
лип.26

Поняття міжкультурної комунікації. Типові стереотипи

Волинські журналісти відвідали тренінг, присвячений питанням прав біженців і шукачів притулку.

Детальніше...
 
Сторінка 153 з 170

Архів

2020
вересня
MoTuWeThFrSaSu
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook