You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський прес-клуб

трав.25

На Волині стартувала регіональна програма «Підвищуємо добробут громад»

У Волинському прес-клубі відбулася презентація нової регіональної програми «Підвищуємо добробут громад», започаткованої Благодійним фондом «Європейський вектор» (м. Луцьк) та Фундацією імені князів-благодійників Острозьких, за сприяння групи соціально відповідальних компаній України.

Під час засідання прес-клубу йшлося про основні складові дворічної програми, що передбачає проведення тренінгів та надання мікрогрантів для неменше як 300 селам і містечкам Волинської області на вирішення соціально-економічних проблем регіону.

Детальніше...
 
трав.24

Вперше журналісти можуть отримати фінансову підтримку власних ідей

У Волинському прес-клубі відбудеться презентація нової регіональної програми «Підвищуємо добробут громад», започатковану Благодійним фондом «Європейський вектор» (м. Луцьк) та Фундацією імені князів-благодійників Острозьких, за сприяння групи соціально відповідальних компаній України.

Під час засідання прес-клубу журналісти будуть ознайомлені з деталями 2-річної програми, що передбачає проведення тренінгів та надання мікрогрантів для неменше 300 сіл та містечок Волинської області на вирішення соціально-економічних проблем регіону.

Детальніше...
 
трав.24

Жіночий кіноклуб із фільмом "Вода" запрошує активних жінок і чоловіків

Шановні колеги!

Нам дуже приємно запросити вас до Жіночого кінозалу :-)

Це - проект відомої в Україні жінки-активістки Марії Дмитрієвої , у минулому - лучанки, яка порушує проблему жінок у суспільстві.

У вівторок Марія приїздить у Луцьк і хоче зустрітися з активними волинянками (і волинянами :-) ).

Зустріч буде відбуватися у форматі невимушеного спілкування, перегляду та обговорення фільму "Вода".

Запрошуємо вас і будемо дуже раді бачити!

Чай/кава гарантовані, солодощі можна брати із собою

Час зустрічі: 29 травня о 18.30. О 18.00 - прес-брифінг для ЗМІ (!!!)

Місце зустрічі: вул. Шевченка, 14 (Будинок вчителя), ІІ поверх, прес-клуб

_______________________________

„Вода”/Water, 2005, Індія. Історія, драма. Режисер Діпа Мета

Події цього фільму розгортаються на фоні зростання популярності Ганді на його шляху до влади. Це історія життя маленької дівчинки, Чуї, яку видали заміж в 8 років, після чого її чоловік помирає, а її, як вдову, відправляють жити до будинку, де, у відповідності до індуїстських уявлень, животіють у каятті вдови. Життєрадісна і непокірна дівчинка перевертає життя інших жінок, змушуючи їх переглянути свою віру і соціальні упередження.
 
трав.23

На Волині студентам підкажуть, де взяти досвід роботи

Сьогодні у Луцьку презентували проект Волинського Інституту Права «Покращення професійного рівня, соціальної адаптації та рівня зайнятості Волинської молоді». Захід відвідали: Едуард Неймарк, директор Луцького міського центру зайнятості, Наталя Балакіна, начальник відділу організації профорієнтації обласного центру зайнятості, Олена Комар, начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню та наданню послуг роботодавцям, Петро Лавринюк, директор Обласного молодіжного центру праці, Вікторія Демчук, головний спеціаліст Управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Детальніше...
 
трав.23

Прес-клуб «Жінки і вибори-2012» Чи є шанси для жінок-кандидатів на парламентських виборах-2012 року?

Прийняте в останні роки національне виборче законодавство декларує відсутність будь-яких дискримінаційних обмежень щодо жінок та чоловіків, проголошуючи їхню рівність у виборчому процесі. Однак останні парламентські вибори показали, що українські партії гендерній проблематиці надавали недостатньо уваги: із 1016 кандидатів-жінок у партійних списках на виборах 2007 року 900 були розміщені після 41 номеру.

Які ж шанси жінок-кандидатів на парламентських виборах-2012? Чи готові чоловіки-політики брати участь у перегонах на рівні із жінками? Чи врахують політичні партії і кандидати у своїх програмах проблеми прав людини, впровадження гендерної рівності та соціальної справедливості?

Детальніше...
 
Сторінка 160 з 171

Архів

2020
жовтня
MoTuWeThFrSaSu
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook