You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський прес-клуб

лип.30

Волинський вибір - 2012: офіційний старт інформаційної кампанії

Із серпня 2012 року Волинський прес-клуб розпочинає широку інформаційну і моніторингову кампанію «Волинський вибір – 2012: прийди і проголосуй!», яка триватиме до закінчення парламентських вибрів.

Основна діяльність розгортатиметься в кількох аспектах:

1) організація серії телепередач за участю кандидатів у депутати, експертів і журналістів, під час яких  обговорюватимуться актуальні питання виборчого процесу на Волині;

2) поширення інформаційних листівок серед волинян і банерів в інтернет-виданнях, які закликатимуть до вияву активної громадянської позиції – участі у самих виборах;

3) здійснення моніторингу регіональних медіа (друкованих та інтернет-видань, радіо і телебачення) щодо наявності політичної «джинси».

Детальніше...
 
лип.27

Організатори «Підкаменя» розширюють програму

Організатори «Підкаменя-2012» продовжують працювати над програмою вечірніх концертів фестивалю. До попередньо анонсованих гуртів додадуться ще виступи таких колективів: «Тінь Сонця» (середа, 8 серпня), «Холодне Сонце» (четвер, 9 серпня), «Чумацький шлях» (п’ятниця, 10 серпня), «Друге Сонце» (субота, 11 серпня), «Liberty» та «Оратанія» (неділя, 12 серпня).

Детальніше...
 
лип.26

Ми те, що ми їмо: наскільки якісні молокопродукти на полицях наших магазинів

У Волинському прес-клубі відбулося засідання, присвячене якості молокопродуктів у роздрібній та оптовій торгівлі. Питання «гарячої» на сьогодні теми висвітлювали лікар з гігієни харчування санепідемстанції Луцька та Луцького району Олена Петриченко та директор Інституту споживчих експертиз Юрій Чорнобривець.

Тема якості харчових продуктів дедалі більше стає актуальною. Людство поступово вичерпує природні ресурси, а потреба в їжі зростає пропорційно зростанню кількості населення на планеті. Аби збільшити обсяги виробництва і здешевити затрати, бізнесмени вдаються до недобросовісних кроків – додають у продукти харчування хімічні речовини.

Детальніше...
 
лип.26

Поняття міжкультурної комунікації. Типові стереотипи

Волинські журналісти відвідали тренінг, присвячений питанням прав біженців і шукачів притулку.

Детальніше...
 
лип.25

Семінар «Інструменти нових медіа для нецензурованого висвітлення виборів»

Громадська організація «Інститут розвитку регіональної преси» запрошує журналістів регіональних друкованих та онлайн ЗМІ, які займаються висвітленням виборів, взяти участь у дводенному семінарі «Інструменти нових медіа для нецензурованого висвітлення виборів».

Захід відбудеться 20-21 серпня 2012 року в м. Київ (для Волинської, Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької, Рівненської, Житомирської, Вінницької, Київської, Чернігівської, Сумської областей).

Детальніше - на сайті ІРРП

 
Сторінка 171 з 188

Архів

2021
грудня
MoTuWeThFrSaSu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook