You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський прес-клуб

черв.10

Людина може коштувати від пляшки горілки до... $500

«…І це ще не межа», – зауважила старший спеціаліст Програми протидії торгівлі людьми Представництва Міжнародної Організації з міграції Ганна Антонова 9 червня під час засідання Волинського прес-клубу, де йшлося про сучасні зміни й напрямки в проявах торгівлі людьми в Україні та на Волині зокрема. 

За її словами, у 2010 р. значно зросла кількість фіксованих випадків торгівлі людьми. Найпоширенішим є продаж українців у Росію та Польщу. Віднедавна до цих країн приєдналась Україна: потрапити в рабство можна і не виїжджаючи за кордон. Понад 90% постраждалих від змішаної експлуатації (трудове та сексуальне рабство) – жінки, кожна десята жертва – дитина.

Детальніше...
 
черв.08

Семінар-тренінг "Моніторинг як складова діяльності ОГС"

Волинська обласна громадська організація «Волинський прес-клуб» запрошує до участі в одноденному семінарі-тренінзі «Моніторингова кампанія як складова діяльності ОГС», який відбудеться за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». 

Метою тренінгу є активізація громадськості в процесі прийняття рішень органами влади, при формуванні та реалізації місцевих програм, використання коштів місцевих бюджетів тощо.

Детальніше...
 
черв.02

Вперше в Луцьку відбулася дебатна гра журналістів і депутатів

З нагоди Дня журналіста Волинська незалежна медіа-профспілка та Волинський прес-клуб організували дискусію у форматі дебатів, під час яких команди гравців і глядачі з’ясовували, чи є журналістика «четвертою владою» на Волині, чи ні.

Детальніше...
 
квіт.07

У Луцьку стартувала інформаційно-освітня кампанія з прав людини

Волинська обласна громадська організація «Волинський прес-клуб» за сприяння управління освіти Луцької міської ради розпочала інформаціно-освітню кампанію «Я маю право, бо я – людина».

Упродовж квітня-травня цього року у луцьких школах відбуватимуться семінари-тренінги з прав людини для учнів старших класів, під час яких слухачі матимуть змогу обговорити питання, які їх найбільше хвилюють, і спробувати вирішити якусь проблему зі сфери прав людини за допомогою форум-театральної постановки. Такі зустрічі покликані привернути увагу молоді до питань прав людини й сприяти її активним діям у випадку порушення цих прав.

Детальніше...
 
бер.04

"Що може інтернет-видання: вимоги до сайту, колективу, контенту"

Такою була тема третього і заключного майстер-класу для слухачів Міні-школи інтернет-журналістики, який відбувся 2-3 березня у Волинському прес-клубі.

Під час спілкування студентів факультету журналістики Луцького гуманітарного університету та Волинського національного університету ім. Лесі Українки з власкором ЗІКу Мирославом Ватащуком ішлося про особливості волинських новинних інтернет-видань, специфіку їх побудови, контенту, форм і методів залучення користувачів, а також про вимоги до написання інформаційних повідомлень.

Детальніше...
 
Сторінка 178 з 179

Архів

2021
квітня
MoTuWeThFrSaSu
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook