You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський прес-клуб

черв.06

«Вороги преси – 2011»: версія НСЖУ

У переддень професійного свята – 6 червня Національна спілка журналістів України вп’яте оприлюднює список посадовців, які своїми діями перешкоджають роботі журналістів

НСЖУ привертає увагу високопосадовців держави, правоохоронних органів, кваліфікаційних комісій суддів до кричущих фактів порушень Конституції і законів України, міжнародних зобов'язань, взятих Україною. Вказані порушення є показовими і системними, тому потребують змін законодавства та значних зусиль влади.

Детальніше...
 
трав.30

Про "жіночі" проблеми - через фільми

У Волинському прес-клубі відбулася презентація проекту Марії Дмитрієвої "Жіночий кінозал" і перегляд фільму "Вода" - історії про індійських вдів, які животіють в ізоляції від усього суспільства. Ключові фрази фільму - "Ми не виконуємо тих законів, від яких не маємо зиску", "Колись я думав, що Бог це правда, а тепер знаю, що правда - це Бог", "Ніколи не втрачай віри" та ін.

Детальніше...
 
трав.28

«Для того, щоб побачити жінку в парламенті, потрібно лінзу»

Так висловилася голова ВОГО «Гендерний цент» Оксана Ярош під час прес-клубу «Жінки і вибори – 2012», презентуючи основні напрямки діяльності Мережі громадського контролю за гендерною рівністю на виборах-2012.

За словами пані Оксани, лінза стала своєрідним символом моніторингової кампанії, адже на попередніх парламентських виборах – 2007 року – з 1016 кандидатів-жінок у партійних списках 900 були розміщені після 41 номеру. Наскільки жіноцтво буде представлене у списках цьогоріч – і відстежуватиме Мережа, проте за прогнозами NDI (Національного демократичного інституту) змішана система дасть 6% жінок-депутаток, що на 2% менше, ніж у 2007 р.

Детальніше...
   
трав.26

У Волинському прес-клубі відбувся тренінг із лідерства і командного менеджменту

У рамках всеукраїнської програми "Cтуденти для органів місцевого самоврядування", що реалізовується громадською організацією «Молодіжна Альтернатива», команда Волинського прес-клубу провела тренінг з питань лідерства та командного менеджменту. Його учасниками були волинські, рівненські і тернопільські студенти, які стажуються в місцевих органах влади. Вони визначали свій лідерський і управлінський потенціал, вирішували конфліктні питання в новостворених командах, аналізували проблемні питання, з якими може зіткнутися кожен у тому чи іншому колективі.

Детальніше...
 
Сторінка 183 з 195

Архів

2022
травня
MoTuWeThFrSaSu
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook