You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський прес-клуб

лип.17

Одна з найбільших проблем на Волині – дитячий алкоголізм

Такого висновку дійшли представники регіональної програми «Підвищуємо добробут громад», започаткованої Благодійним фондом Сергія Мартиняка «Європейський вектор» (м. Луцьк) і Фундацією імені князів-благодійників Острозьких.

У рамках зазначеної програми впродовж червня–липня 2012 р. тренерами з  досвідом роботи в ООН, ОБСЄ, Світовому банку, проектах Єврокомісії було проведено семінари для 170 для громад 5 районів Волинської області. Результатом цих зустрічей стало визначення «карти проблем» і пошуку шляхів їх вирішення.

Детальніше...
 
лип.16

Прес-конференція щодо нападу на громадських активістів та журналістів у рідному селі Адама Мартинюка

14 липня в рамках кампанії «Помста за розкол країни» активісти Громадянського руху «Відсіч» вже вдруге вирушили на виборчий округ, де має намір балотуватись Адам Мартинюк. Кампанія полягає у поширенні правдивої інформації про діяльність тих депутатів, які причетні до прийняття закону Ківалова-Колесніченка «Про засади державної мовної політики», з метою понизити їх рейтинг серед виборців.

Оскільки під час першого візиту активісти наштовхнулись на неочікувану поведінку з боку сільської голови с. Ветли, яка провокувала селян на агресію щодо них і буквально вигнала з села; опісля в райцентрі Любешові активістів за поширення листівок затримала міліція – цього разу відсічан супроводжували журналісти видання «Перець волинський».

Детальніше...
 
лип.16

Чому на Волині зростає дитячий алкоголізм?

Результати зустрічей з громадами Волині, проведеними Фундацією імені князів-благодійників Острозьких у рамках конкурсу мікрогрантів «Підвищуємо добробут громад», вражаючі: із поданих на конкурс проектів/ініціатив – значна кількість порушує проблему дитячого алкоголізму.

Дослідження ЮНІСЕФ у 2008-2009 рр. показало, що в Україні алкогольні напої вживали 84% підлітків. Доступ до алкогольних напоїв забезпечений для 90% підлітків. Найбільш поширеним алкогольним напоєм стало пиво. За оцінками експертів, ситуація у 2012 році ще ускладнилася.

Детальніше...
 
лип.11

Нові знання, досвід і кадровий резерв – результати стажування в ОМС Луцька

У Волинському прес-клубі відбулася підсумкова зустріч студентів, які в лютому-червні 2012 р. проходили стажування в органах місцевого самоврядування, та керівників підрозділів Луцької міської ради. Стажування що відбувалося в рамках однієї з найбільших в Україні програм «Студенти – для органів місцевого самоврядування» всеукраїнської громадської організації «Молодіжна Альтернатива».

За словами учасників зустрічі від обох сторін, у них залишилися лише позитивні враження від співпраці. Підтвердженням цьому – листи про зарахування стажерів у кадровий резерв, які вручила студентам начальник відділу з кадрової роботи та нагород Луцької міської ради Віра Гудима.

Чи прийдуть молоді люди колись працювати в органи влади – покаже час, але, за їх словами, отриманий досвід надзвичайно корисний і обов’язково стане в пригоді. Принаймні, вони побачили діяльність міської та обласної рад зсередини, спробували свої сили та розвіяли стереотипне уявлення про роботу в цих стінах. 

Довідково:

Програми «Студенти для органів місцевого самоврядування» і «Студенти для парламенту» – одні з найбільших програм стажувань в Україні. В 2012 році стажувалося 170 студентів по всій країні

 
лип.10

Підсумкова зустріч з учасниками стажування в одній із найбільших програм в Україні

У лютому-червні 2012 р. одні з кращих волинських студентів проходили стажування в Луцькій міській раді та Волинській обласній раді, яке вперше відбулося в рамках програми «Студенти – для органів місцевого самоврядування» всеукраїнської громадської організації «Молодіжна Альтернатива».

За результатами стажування відбудеться підсумкова зустріч, участь у якій візьмуть:

–   студенти, які проходили стажування (8 осіб)

–   керівники відділів ОМС, де відбувалося стажування, зокрема:

  • Григорій Пустовіт – секретар Луцької міської ради
  • Юрій Вербич – керуючий справами виконкому Луцької міської ради
  • Сахненко Світлана – начальник відділу тарифної політики Луцької міської ради
  • Лаба Леонід – начальник відділу у справах сім’ї і молоді Луцької міської ради
  • Трофим’юк Олена – провідний спеціаліст відділу туризму Луцької міської ради
  • Яценюк Алла – начальник відділу з питань бюджету, економічної політики та проектної діяльності Волинської обласної ради
  • Гіль Олександр – консультант відділу з питань організаційного забезпечення Волинської обласної ради

***

 Захід відбудеться 11 липня 2012 року о 10.00 у Волинському прес-клубі за адресою вул. Шевченка, 14 (Будинок вчителя)

Довідково:

Програми «Студенти для органів місцевого самоврядування» і «Студенти для парламенту» – одні з найбільших програм стажувань в Україні. В 2012 році стажувалося 170 студентів по всій країні

 
Сторінка 184 з 198

Архів

2022
серпня
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook