You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський прес-клуб

трав.11

Вебінар "Відповідальність за інформацію, поширену в мережі Інтернет"

16 травня 2012 року  об 11.00 Інститут розвитку регіональної преси організовує вебінар для журналістів


Доповідач: Олександр Бурмагін – медіа-юрист, медіа-тренер. 
трав.11

Презентація ставлення лучан до соціально значимих об’єктів та проблеми озеленення міста

14 травня о 15.00 год. у Волинському прес-клубу відбудеться прес-конференція за підсумками проведення двох актуальних для Луцька адвокасі-кампаній.

Перший проект «Проведення адвокасі-кампанії, спрямованої на врахування прав та інтересів мешканців при будівництві та благоустрої соціально значимих об’єктів міста Луцька» реалізувала ВОГО «Фонд місцевого розвитку». У його рамках було проведено соціологічне дослідження «Ставлення жителів м. Луцька до перспективи забудови та благоустрою соціально значимих об’єктів міста Луцька».

Вивчення громадської думки засвідчило, що лучан турбують такі першочергові проблеми міста, як відкриття сміттєпереробного комплексу, впорядкований вигляд зоопарку, належна кількість громадських вбиралень тощо.

Другий проект «Адвокасі-кампанія щодо вирішення проблеми озеленення міста Луцька» реалізувала МГО «Асоціація захисту прав молоді Волині». У його рамках було визначено рівень задоволеності громадян щодо озеленення міста шляхом проведення соціологічного опитування.

Адвокасі-кампанії були проведені за підтримки Асоціації розвитку та підтримки ОСББ та ОСН.


 
трав.09

Восьма міжнародна літня школа медіаправа

З 16 липня по 3 серпня 2012 року  відбудеться Восьма міжнародна літня школа медіа права.

Міжнародна літня школа медіа права - це інтенсивний навчальний курс для юристок / юристів з питань забезпечення свободи слова та свободи інформації, захисту честі, гідності та ділової репутації, діяльності засобів масової інформації, регулювання телерадіомовлення та інших питань діяльності мас-медіа. У рамках Літньої школи основна увага звертатиметься на міжнародні та європейські стандарти у сфері медіа права, зокрема, Європейській конвенції про захист прав людини та основновоположних свобод і практиці Європейського суду з прав людини. Також буде розглядатися система захисту прав людини ООН, стандарти міжнародної організації «Артикль 19», законодавство України та інших країн.

Детальніше...
 
трав.06

У Четвертої Школи громадського активіста – одинадцять випускників

6 травня відбувся четвертий випуск слухачів Школи громадського активіста, організованої тренерською командою Волинського прес-клубу.

Школа складалася з чотирьох взаємопов’язаних блоків, присвячених особливостям ведення успішної діяльності організаціями громадянського суспільства. Зокрема, увагу учасників тренінгів було акцентовано на пошуку проблеми/ідеї, умінні сформулювати цілі, поставити чіткі завдання їх реалізації, здійснювати аналіз своїх можливостей і ризиків, налагоджувати контакт із представниками влади та бізнесу, залучати ресурси, а також – на якісній побудові інформаційної кампанії та особливостям співпраці з медіа, тощо.

Детальніше...
 
квіт.27

Абсурдність заяви ДПС м.Києва за фактами тиску на телеканал

Для того, щоб була очевидна абсурдність сьогоднішньої заяви ДПС м.Києва, що мала на меті лише приховати факти тиску та цензури, приводжу реліз, написаний юристами, які допомагають телеканалу ТВі.

Ситуация с налоговыми проверками телевизионного канала ТВi давно получила соответствующую публичность. Странности этого процесса уже многократно обсуждались, ставя под сомнение как законность так и наличие оснований для проверки телеканала, сам факт существования которого в условиях сложившегося информационного поля современной Украины является удивительным.

Детальніше - http://blogs.pravda.com.ua/authors/knyazhytsky/4f9aa4fcbb4f2/


Микола Княжицький, журналіст, генеральний директор телеканалу "ТВі"


 
Сторінка 186 з 195

Архів

2022
травня
MoTuWeThFrSaSu
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook