You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський прес-клуб

груд.05

У Луцьку cтартував 8 Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини

5 грудня в Луцькому педагогічному коледжі розпочався тиждень документального кіно про права людини, який відбувається в рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини  Docudays.ua.

Відкрила фестиваль стрічка польського режисера Якуба Стожека «Поза зоною досяжності». У фільмі йдеться про двох сестер, які росли без матері і вже в підлітковому віці вирішили відновити з нею стосунки…

Детальніше...
 
лист.28

У Луцьк примандрує 8-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини

Із 5 по 9 грудня у рамках Мандрівного фестивалю Docudays UA в обласному центрі Волині втретє відбудеться показ кращих документальних фільмів про права людини.

Цьогоріч демонструватимуться вони у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва, Луцькому педагогічному коледжі, Луцькому національному технічному університеті та Волинському національному університеті ім. Лесі Українки.

Детальніше...
 
жовт.26

Журналістські посиденьки про початок виборів і виборчого законодавства

28 жовтня 2011 року у Волинському прес-клубі відбудуться «журналістські посиденьки за кавою» на тему «Початок виборчої кампанії та особливості нового законодавства про вибори народних депутатів України».

Під час цього неформального заходу журналісти, які дотичні до виборчої тематики, і місцеві аналітики обговорять разом з київським експертом з виборчого законодавства виборчу ситуацію в Україні, останні «плітки» та новини із політичного середовища, обміняються інформацією про особливості проведення виборів при застосуванні різних виборчих системах, характер перебігу виборів у інших регіонах держави.

Детальніше...
 
жовт.17

Представники НАТО приємно подивовані, що гідрометеорологічні станції в Україні працюють

Протягом останніх десятиріч в басейні річки Прип'ять формуються високі повені та паводки, які створюють небезпеку для людей, нищать їх врожай та майно. У 2009-2011 рр. здійснювався спільний словацько-українсько-білоруський проект "Моніторинг та прогнозування паводків у басейні річки Прип'ять", презентація результатів якого відбулася днями на Волині. Проект фінансується у рамках програми НАТО "Наука заради миру і безпеки".

Детальніше...
 
жовт.06

Маневицький район – найуспішніший в енергоефективності на Волині

За даними Рівненської міської молодіжної громадської організації «Екоклуб», найбільш успішним в енергозбереженні на Волині є Маневицький район, де рентабельність складає майже 77%. 

Як зазначив волонтер організації Ілля Єременко, який безпосередньо здійснював моніторинг енергоефективності комунальних установ Волинської області, «такі результати досягаються завдяки використанню місцевих видів палива, а особливо – торфобрикетів», у той час як інші райони Волині використовують газ і вугілля.

Детальніше...
 
Сторінка 186 з 188

Архів

2021
грудня
MoTuWeThFrSaSu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook