You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський прес-клуб

квіт.27

«Морячок-Таксі» запрошує на каву

Шановні колеги!

Компанія «Морячок-Таксі» запрошує вас на неформальне спілкування. Захід має на меті сприяти розвитку соціальної корпоративної відповідальності бізнесу у луцьку та презентувати новий соціально-відповідальний проект.

Програма зустрічі:
–  відзначення журналістів, який здійснили свій внесок у розвиток соціальної корпоративної відповідальності на Волині; вручення цим журналістам відзнак, сертифікатів та нагород від компанії «Морячок-Таксі»;

– презентація нового проекту служби «Морячок-Таксі» – «Таксі замовляє нові ідеї»

Детальніше...
 
квіт.26

Волиняни не цікавляться впливовими людьми області

Таке припущення висловив експерт соціологічного центру «Ваша думка» Олександр Юркевич під час презентації у Волинському прес-клубі результатів дослідження, яке проводилося з 22 по 25 квітня 2012 р. на замовлення «Асоціації PR Ukraine».

За його словами, було опитано 1600 респондентів віком від 18 років у всіх районах Волинської області і місті Луцьк. Метою дослідження було оцінити поінформованість волинян щодо осіб, котрі розпочали відкриту або приховану піар-кампанію, чи висловили намір бути депутатами. Окрім того, соціологами було складено рейтинг довіри впливовим волинянам.

Детальніше...
 
квіт.26

Цикл тренінгів "Журналістські стандарти та новітні технології для роботи у нових (конвергентних) медіа"

ГО «Інститут розвитку регіональної преси» (ІРРП) запрошує журналісток / журналістів друкованих та електронних регіональних ЗМІ взяти участь у 6-денному циклі тренінгів «Журналістські стандарти та новітні технології для роботи у нових (конвергентних) медіа». Тренінги відбудуться у м. Києві:

1 модуль - 20-22 травня 2012 року
2 модуль - 8-10 липня 2012 року


Тренери / тренерки: Олег Хоменок, Тетяна Тихомирова, Інна Гадзинська, Людмила Панкратова, Тетяна Солнцева, Ілона Фанта, Ольга Симанович, Ольга Юркова.

Детальніше...
 
квіт.25

Прес-конференція «Нікого не знаю, нікому не вірю»: необізнаність чи протестні настрої волинян?»

Асоціація «PR Ukraine» і Волинський прес-клуб запрошують на прес-конференцію експертів соціологічної компанії «Ваша думка», присвячену результатам опитування громадської думки щодо обізнаності  волинян про потенційних кандидатів до Верховної Ради, котрі можуть обиратися в місцевих мажоритарних округах. 

Метою дослідження було оцінити інформованість волинян щодо  осіб, які  почали відкриту або приховану піар-кампанію, чи висловлювали намір бути депутатом. Також соціологами складено рейтинг довіри впливовим волинянам.

Учасники: Олександр Юркевич – віце-президент «Асоціація PR Ukraine», експерт соціологічної компанії «Ваша думка».

***

Прес-коференція відбудеться 26 квітня 2012 р. о 14-00 у приміщенні Волинського прес-клубу (м. Луцьк, вул. Шевченка, 14).


 
квіт.19

Завершується конкурс на участь у Четвертій школі професійної журналістики "Нова Україна"

22 квітня 2012 року завершується реєстрація заявок на участь у Школі професійної журналістики «НОВА УКРАЇНА».

Школа професійної журналістики «НОВА УКРАЇНА» (далі - Школа) - це майданчик для спілкування професійних журналістів, обміну знаннями, досвідом, ідеями та ініціативами, а також для поглиблення професійних знань та навичок роботи в різних жанрах задля виховання та формування авторитетних лідерів української журналістики, які б розділяли та відстоювали найвищі стандарти журналістики, дотримувалися етичних принципів, розуміли суть та природу журналістської професії, сповідували ідеали незалежних засобів масової інформації у демократичному суспільстві, розділяли європейські цінності.

Детальніше...
 
Сторінка 187 з 195

Архів

2022
травня
MoTuWeThFrSaSu
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook