You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський прес-клуб

серп.30

Якщо ти хочеш працювати, мусиш знати латвійську мову

Нещодавно у Луцьку побувала незвичайна делегація із Латвії. І хоча її візит тривав усього один день, гості встигли побачити місто і поспілкуватися з журналістами.

Її незвичайність – у самих делегатах. Ними були молоді люди віком від 12 до 17 років, які належать до української діаспори і входять до Українського центру молоді та дітей у Латвії. А очолювала групу голова цієї організації та Конгресу українців у Латвії, лучанка від народження Ольга Берга.

Детальніше...
 
серп.30

Виборчі маніпулятивні технології Або Як не попастися на гачок

Передача циклу «Ваш вибір: обирайте свідомо» присвячена видам маніпулятивних технологій, які можуть використовуватися і використовуються суб’єктами виборчого процесу 2012 року на Волині та Україні загалом, і має на меті поінформувати виборця, аби його вибір був якомога свідомішим. Гість студії – голова ГО «Асоціація молодих політологів і політиків» Олександр Новосад. Ведучий – Олег Криштоф.

Інтерактивне опитування

Як ви оцінюєте вплив політичних маніпулятивних технологій?

–        я – жертва маніпулятивних технологій

–        маніпуляятивні політ технології на мене не впливають

–        вплив маніпулятивних технологій незначний

Детальніше...
 
серп.27

Як не піддатися маніпуляціям

Маніпуляція свідомістю людини була, є і залишатиметься основним інструментом для досягнення цілей конкретною особою, групою людей або й цілих корпорацій. Із розвитком цивілізації маніпулятивні технології набувають усе нових форм і стають дедалі витонченішими, тож не завжди пересічний громадянин може відрізнити зерно від полови.

Детальніше...
 
серп.23

Якісний склад кандидатів, які балотуються по мажоритарних округах Волинської області

Перша передача циклу «Ваш вибір: обирайте свідомо» у рамках спільного проекту Волинського прес-клубу та Волинської ОДТРК «Зроби свій вибір – проголосуй», підтриманого Посольством США в Україні, присвячена питанням якісного представництва Волині у майбутньому парламенті. Гості студії – голова ВОГО «Гендерний центр» Оксана Ярош і голова Волинського відділення ВГО «Комітет виборців України» Юрій Кресак. Ведучий – Олег Криштоф.

21 серпня 2012 р.

Інтерактивне опитування

Що буде визначальним у вашому виборі 28 жовтня 2012 року?

– партійність

– професійність

– репутація

Детальніше...
 
серп.17

Розпочинаємо серію телепередач з актуальних питань виборчого процесу на Волині

Волинський прес-клуб у партнерстві з Волинською ОДТРК розпочинає серію телепередач «Ваш вибір: обирайте свідомо», присвячених актуальним питанням перебігу виборчої кампанії на Волині.

Перший телеефір із використанням інтерактивного опитування відбудеться 21 серпня о 21.00 год. Мова йтиме про якісний склад кандидатів у депутати по мажоритарних округах, зокрема – яке відсоткове співвідношення жінок і чоловіків, представників бізнесу, вчителів, аграріїв, людей sз вищою освітою, наскільки відомими чи не відомими для волинян є імена, чи буде Волинь гідно представлена в парламенті, тощо.

Гості студії – голова ВОГО «Гендерний центр» Оксана Ярош і голова Волинського відділення ВГО «Комітет виборців України».

***

До участі в телепередачах будемо запрошувати кандидатів у депутати, експертів із громадського сектору, політологів, журналістів.

Якщо у вас є питання, які б ви хотіли висвітлити перед волинською громадою, або пропозиції щодо наступних тем, просимо телефонувати за номерами: (0332) 72-45-48, 066-203-50-31, або писати на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Ознайомитися з текстовим варіантом передачі та переглянути відеосюжет можна буде на сайті Волинського прес-клубу (http://www.volynpressclub.org.ua/) в рубриці «Волинський вибір – 2012»

_________________________________

Зазначена діяльність відбувається в рамках проекту Волинського прес-клубу «Зроби свій вибір – проголосуй!», підтриманого Посольством США в Україні


 
Сторінка 188 з 209

Архів

2023
травня
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook