You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський прес-клуб

трав.14

Мистецькі «теревені» у Луцьку

У піцерії «Теревені» можна буде не тільки потеревенити, але й доторкнутися душею до прекрасного – 15 травня о 10.00 там відкривається виставка робіт луцької художниці Алли Харчук.

Детальніше...
 
трав.11

Тренінг з технології проведення журналістських розслідувань корупції та зловживань у земельній сфері

До уваги журналістів усіх видів ЗМІ України!

31 травня-1 червня  2012 року в Сімферополі відбудеться тренінг з проведення журналістських розслідувань з питань корупції, виконавцем якого є Інститут розвитку регіональної преси, (ІРРП) запрошує журналістів усіх видів ЗМІ України взяти участь у тренінгу з Технології проведення журналістських розслідувань у сфері корупції та зловживань у земельних питаннях.

Участь у тренінгу надасть журналістам можливість підвищити професійний рівень, покращити знання із законодавства, що регулює земельні відносини, ознайомитись із найбільш розповсюдженими схемами тіньової приватизації землі та інших зловживань у цій сфері, а також технологіями проведення журналістських розслідувань з цієї тематики, отримати  консультації експерта. Участь у тренінгах є безкоштовною.

 
трав.11

Вебінар "Відповідальність за інформацію, поширену в мережі Інтернет"

16 травня 2012 року  об 11.00 Інститут розвитку регіональної преси організовує вебінар для журналістів


Доповідач: Олександр Бурмагін – медіа-юрист, медіа-тренер. 
трав.11

Презентація ставлення лучан до соціально значимих об’єктів та проблеми озеленення міста

14 травня о 15.00 год. у Волинському прес-клубу відбудеться прес-конференція за підсумками проведення двох актуальних для Луцька адвокасі-кампаній.

Перший проект «Проведення адвокасі-кампанії, спрямованої на врахування прав та інтересів мешканців при будівництві та благоустрої соціально значимих об’єктів міста Луцька» реалізувала ВОГО «Фонд місцевого розвитку». У його рамках було проведено соціологічне дослідження «Ставлення жителів м. Луцька до перспективи забудови та благоустрою соціально значимих об’єктів міста Луцька».

Вивчення громадської думки засвідчило, що лучан турбують такі першочергові проблеми міста, як відкриття сміттєпереробного комплексу, впорядкований вигляд зоопарку, належна кількість громадських вбиралень тощо.

Другий проект «Адвокасі-кампанія щодо вирішення проблеми озеленення міста Луцька» реалізувала МГО «Асоціація захисту прав молоді Волині». У його рамках було визначено рівень задоволеності громадян щодо озеленення міста шляхом проведення соціологічного опитування.

Адвокасі-кампанії були проведені за підтримки Асоціації розвитку та підтримки ОСББ та ОСН.


 
трав.09

Восьма міжнародна літня школа медіаправа

З 16 липня по 3 серпня 2012 року  відбудеться Восьма міжнародна літня школа медіа права.

Міжнародна літня школа медіа права - це інтенсивний навчальний курс для юристок / юристів з питань забезпечення свободи слова та свободи інформації, захисту честі, гідності та ділової репутації, діяльності засобів масової інформації, регулювання телерадіомовлення та інших питань діяльності мас-медіа. У рамках Літньої школи основна увага звертатиметься на міжнародні та європейські стандарти у сфері медіа права, зокрема, Європейській конвенції про захист прав людини та основновоположних свобод і практиці Європейського суду з прав людини. Також буде розглядатися система захисту прав людини ООН, стандарти міжнародної організації «Артикль 19», законодавство України та інших країн.

Детальніше...
 
Сторінка 189 з 198

Архів

2022
серпня
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook