You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський прес-клуб

лип.19

На Волині проводитимуть моніторинг використання державних коштів

20 липня 2012 р. о 12.00 год. у Волинському прес-клубі (вул. Шевченка, 14) відбудеться прес-конференція, присвячена старту проекту «Реалізація методики громадського моніторингу – основа прозорості державних закупівель». У ньому беруть участь регіональні громадські організації Центру політичних студій та аналітики в Чернігівській, Запорізькій, Львівській, Дніпропетровській, Херсонській, Донецькій, Волинській областях та в місті Києві.

Завдання проекту – через комплексний моніторинг проконтролювати процес використання державних ресурсів та запобігти зловживанням, які трапляються при цьому, зокрема, у процесі здійснення державних закупівель на місцевому рівні.

Детальніше...
 
лип.17

Громадянський рух «Відсіч» не припинятиме кампанію на Волині

Про це члени руху повідомили під час прес-конференції у Волинському прес-клубі 17 липня. За словами активістки Ольги Сало, незважаючи на несприйняття акції у рідному селі віце-спікера Адама Мартинюка – Ветлах, «Відсіч» продовжуватиме розпочату кампанію. І не лише щодо депутата Мартинюка, а й інших волинських депутатів, які проголосували за «двомовний» закон – Григорія Смітюха і Катерини Ващук.

Детальніше...
 
лип.17

Одна з найбільших проблем на Волині – дитячий алкоголізм

Такого висновку дійшли представники регіональної програми «Підвищуємо добробут громад», започаткованої Благодійним фондом Сергія Мартиняка «Європейський вектор» (м. Луцьк) і Фундацією імені князів-благодійників Острозьких.

У рамках зазначеної програми впродовж червня–липня 2012 р. тренерами з  досвідом роботи в ООН, ОБСЄ, Світовому банку, проектах Єврокомісії було проведено семінари для 170 для громад 5 районів Волинської області. Результатом цих зустрічей стало визначення «карти проблем» і пошуку шляхів їх вирішення.

Детальніше...
 
лип.16

Прес-конференція щодо нападу на громадських активістів та журналістів у рідному селі Адама Мартинюка

14 липня в рамках кампанії «Помста за розкол країни» активісти Громадянського руху «Відсіч» вже вдруге вирушили на виборчий округ, де має намір балотуватись Адам Мартинюк. Кампанія полягає у поширенні правдивої інформації про діяльність тих депутатів, які причетні до прийняття закону Ківалова-Колесніченка «Про засади державної мовної політики», з метою понизити їх рейтинг серед виборців.

Оскільки під час першого візиту активісти наштовхнулись на неочікувану поведінку з боку сільської голови с. Ветли, яка провокувала селян на агресію щодо них і буквально вигнала з села; опісля в райцентрі Любешові активістів за поширення листівок затримала міліція – цього разу відсічан супроводжували журналісти видання «Перець волинський».

Детальніше...
 
лип.16

Чому на Волині зростає дитячий алкоголізм?

Результати зустрічей з громадами Волині, проведеними Фундацією імені князів-благодійників Острозьких у рамках конкурсу мікрогрантів «Підвищуємо добробут громад», вражаючі: із поданих на конкурс проектів/ініціатив – значна кількість порушує проблему дитячого алкоголізму.

Дослідження ЮНІСЕФ у 2008-2009 рр. показало, що в Україні алкогольні напої вживали 84% підлітків. Доступ до алкогольних напоїв забезпечений для 90% підлітків. Найбільш поширеним алкогольним напоєм стало пиво. За оцінками експертів, ситуація у 2012 році ще ускладнилася.

Детальніше...
 
Сторінка 194 з 209

Архів

2023
травня
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook