You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський прес-клуб

 
трав.26

У Волинському прес-клубі відбувся тренінг із лідерства і командного менеджменту

У рамках всеукраїнської програми "Cтуденти для органів місцевого самоврядування", що реалізовується громадською організацією «Молодіжна Альтернатива», команда Волинського прес-клубу провела тренінг з питань лідерства та командного менеджменту. Його учасниками були волинські, рівненські і тернопільські студенти, які стажуються в місцевих органах влади. Вони визначали свій лідерський і управлінський потенціал, вирішували конфліктні питання в новостворених командах, аналізували проблемні питання, з якими може зіткнутися кожен у тому чи іншому колективі.

Детальніше...
 
трав.25

На Волині стартувала регіональна програма «Підвищуємо добробут громад»

У Волинському прес-клубі відбулася презентація нової регіональної програми «Підвищуємо добробут громад», започаткованої Благодійним фондом «Європейський вектор» (м. Луцьк) та Фундацією імені князів-благодійників Острозьких, за сприяння групи соціально відповідальних компаній України.

Під час засідання прес-клубу йшлося про основні складові дворічної програми, що передбачає проведення тренінгів та надання мікрогрантів для неменше як 300 селам і містечкам Волинської області на вирішення соціально-економічних проблем регіону.

Детальніше...
 
трав.24

Вперше журналісти можуть отримати фінансову підтримку власних ідей

У Волинському прес-клубі відбудеться презентація нової регіональної програми «Підвищуємо добробут громад», започатковану Благодійним фондом «Європейський вектор» (м. Луцьк) та Фундацією імені князів-благодійників Острозьких, за сприяння групи соціально відповідальних компаній України.

Під час засідання прес-клубу журналісти будуть ознайомлені з деталями 2-річної програми, що передбачає проведення тренінгів та надання мікрогрантів для неменше 300 сіл та містечок Волинської області на вирішення соціально-економічних проблем регіону.

Детальніше...
 
трав.24

Жіночий кіноклуб із фільмом "Вода" запрошує активних жінок і чоловіків

Шановні колеги!

Нам дуже приємно запросити вас до Жіночого кінозалу :-)

Це - проект відомої в Україні жінки-активістки Марії Дмитрієвої , у минулому - лучанки, яка порушує проблему жінок у суспільстві.

У вівторок Марія приїздить у Луцьк і хоче зустрітися з активними волинянками (і волинянами :-) ).

Зустріч буде відбуватися у форматі невимушеного спілкування, перегляду та обговорення фільму "Вода".

Запрошуємо вас і будемо дуже раді бачити!

Чай/кава гарантовані, солодощі можна брати із собою

Час зустрічі: 29 травня о 18.30. О 18.00 - прес-брифінг для ЗМІ (!!!)

Місце зустрічі: вул. Шевченка, 14 (Будинок вчителя), ІІ поверх, прес-клуб

_______________________________

„Вода”/Water, 2005, Індія. Історія, драма. Режисер Діпа Мета

Події цього фільму розгортаються на фоні зростання популярності Ганді на його шляху до влади. Це історія життя маленької дівчинки, Чуї, яку видали заміж в 8 років, після чого її чоловік помирає, а її, як вдову, відправляють жити до будинку, де, у відповідності до індуїстських уявлень, животіють у каятті вдови. Життєрадісна і непокірна дівчинка перевертає життя інших жінок, змушуючи їх переглянути свою віру і соціальні упередження.
 
Сторінка 195 з 206

Архів

2023
березня
MoTuWeThFrSaSu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook