You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський прес-клуб

квіт.10

Лучани першими прибрали місто

У Волинському прес-клубі відбулася підсумкова прес-конференція з нагоди завершення акції "Зробимо Луцьк чистим", яка відбулася 6 квітня в рамках кампанії "Зробимо Україну чистою". Її організатором стала Спілка молодіжних громадських організацій "Молодіжна платформа".

Детальніше...
 
квіт.07

Заява щодо порушення законодавства про свободу слова в м. Кременчук

3 квітня 2012 року до редакції  газети «Кременчуцький ТелеграфЪ» надійшла повістка про виклик до Автозаводського районного суду на попереднє судове засідання, призначене на 10 годину  6 квітня.

Газета "Кременчуцький ТелеграфЪ" – інформаційний тижневик, незалежне комерційне видання, яке з 1998 року послідовно висвітлює діяльність міської влади в м. Кременчуці (Полтавська обл.). Газета - член Асоціації видавців періодичної преси в Україні. Журналісти видання з 2001 року співпрацюють з освітніми програмами IREX, U-Media, USAID, проектом журналістських розслідувань в Україні SCOOP.

Детальніше...
 
квіт.05

Двомісячна програма стажувань для журналістів у Німеччині

Молоді журналісти з України мають можливість взяти участь у двомісячній програмі стажувань імені Маріон Дьонхофф. Кінцевий термін подачі заявок – 15 квітня 2012 року.

Цього року організація Міжнародні журналістські програми (IJP) вдванадцяте запрошує журналістів з країн СНД, зокрема України, взяти участь в програмі імені графині Маріон Дьонхофф. П’ятеро молодих журналістів матимуть можливість пройти двомісячне стажування в редакції одного зі ЗМІ Німеччини. Журналістам з України надається можливість здобути досвід роботи в іноземній редакції та познайомитися із принципами та стандартами німецької журналістики.

Детальніше

 
бер.28

Навчання для активних жінок Волині

Тренінги для 180 волинянок із Луцька, Ковеля, Володимира-Волинського та Нововолинська - "Політична комунікація", "Публічні виступи та вміння переконувати", "Психологія виборів" - організовує громадське об’єднання "Волинські перспективи".

Про це стало відомо 27 березня, під час презентації проекту «Роль жінки в політиці: змінимо стереотипи». Керівник проекту Наталія Литвина зауважила, що у Верховній Раді України лише 39 жінок з 450 нардепів, тобто це майже 9%, «однак, ми можемо побачити цікаву закономірність: чим нижча за рівнем рада – тим більше вона гендерно збалансована».

Проект має на меті протягом п’яти місяців сприяти зміні суспільних стереотипів щодо участі жінок-держслужбовців, лідерів громадських організацій, представниць місцевих органів влади у політичних процесах.

 
бер.26

Презентація результатів IV Форуму Громадянської Асамблеї України

Сьогодні у Волинському прес-клубі відбулася презентація напрацювань IV Форуму Громадянської Асамблеї України «Криза демократії в Україні. Позиції громадянського суспільства».

Делегати від Волині представили позицію громадських організацій та основні документи форуму - "Заяву Громадянської Асамблеї України щодо виборів народних депутатів України у 2012 році", "Заяву IV Форуму Громадянської Асамблеї України з питань дотримання прав людини і основоположних свобод та розвитку громадянського суспільства", "Заяву IV-го Форуму Громадянської Асамблеї України з питань конституційної реформи та Конституційної Асамблеї".

Детальніше...
 
Сторінка 198 з 204

Архів

2023
січня
MoTuWeThFrSaSu
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook