You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Амбасадорки проєкту "Голос жінки має силу" запрошують на підсумкову зустріч

Круглий стіл, присвячений підсумкам національної адвокаційної кампанії, спрямованої на посилення ролі жінок у суспільстві, до якої долучилися і волинські активістки, відбудеться 10 грудня, у Міжнародний день захисту прав людини.

За 10 місяців реалізації проєкту "Голос жінки має силу" було проведено 10 блог-кафе і 5 дебатних клубів, регіональні і національні тренінги з питань жіночого лідерства і блогерства, масові акції, а також підготовлено ряд рекомендацій для влади. Докладнішу інформацію волинські Амбасадорки озвучать на засіданні круглого столу. Також вони поділяться своїми думками щодо втілених ініціатив та чому важливо підтримувати жінок у прагненнях брати активну  участь у суспільних процесах.

Місце проведення заходу - прес-зал Палацу культури м.Луцька (вул. Богдана Хмельницького, 1). 

Початок – о 12:00

________________________

Нагадаємо, що на початку проєкту у Волинській області на конкурсній основі було обрано 5 жінок, які мають активну громадську позицію та запропонували втілити свої ідеї, спрямовані на розвиток жіночого лідерства у різних соціальних групах, напрацювання шляхів розв’язання тих чи інших проблем жінок, захист їхніх прав.

Амбасадорками проєкту стали:

Ольга Бузулук журналістка, завідувачка сектору комунікації Головного управління Національної поліції у Волинській області, в минулому - координаторка проєктів «Інтерньюз-Україна» на Волині, прес-секретарка волонтерського проєкту «Меценати для солдата», медіа-координаторка громадянського руху ЧЕСНО на Волині.

Юлія Вусенко - координаторка Північного регіону Української жіночої демократичної мережі, депутатка Луцької міської ради VІІ скликання, депутатка Волинської обласної ради VІІІ сликання, кандидатка юридичних наук, доцентка кафедри цивільно-правових дисциплін Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Аза Голощапова голова ГО «Переселенці Криму і Донбасу», екс-керівниця проєктів «Бізнес-школа для підлітків «Енергія змін», «Український Донбас: незнайомі сторінки», «Бізнес школа  «Мій шлях до бізнесу»  Донецької обласної Ліги ділових і професійних жінок в Краматорську.

Ольга Максим'як консультантка з соціальних та політичних комунікацій, експертка з гендерного моніторингу медіа в межах проєкту Волинського прес-клубу «Гендерночутливий простір сучасної журналістики», депутатка Луцької районної ради VІІІ сликання.

Наталія Павліха професорка економіки у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки, голова громадської організації «Інститут транскордонних ініціатив» і Волинського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація економістів-міжнародників», членкиня Ротарі-руху в Луцьку.

____________________

Проєкт «Голос жінки має силу» реалізується Фундацією прав людини за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

На Волині проект реалізовувався вперше. Його регіональним координатором став Волинський прес-клуб. До партнерства долучилися Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Волинська філія ПАТ «НСТУ", департамент культури Луцької міської ради, ГО "Переселенці Криму і Донбасу".

 

Архів

2021
квітня
MoTuWeThFrSaSu
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook