You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Запрошуємо регіональні медіа до участі в проєкті з гендерночутливої журналістики

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волинської області та INTERNEWS EUROPE  запрошують головних редакторів/редакторок, журналістів/журналісток локальних і гіперлокальних медіа до участі в проєкті з гендерночутливої журналістики.

Програма передбачає 6 офлайн/онлайн семінарів з актуальних проблем у сфері гендерної рівності та піврічний менторський супровід діяльності 10 редакцій, зокрема – у створенні контенту і розробці/оновлення редакційних політик.

Перша зустріч відбудеться наприкінці квітня цього року у Львові.

Відібрані учасники/учасниці отримають детальну інформацію про проект, а також фінансову підтримку на створення матеріалів з гендерної тематики в межах інших проектів прес-клубу.

Основним критерієм відбору буде мотивація щодо участі в проекті і бажаних змін – особистих, редакційних або/і суспільства. Перевагу матимуть ті медіа, які ще не брали участі в проєктах Волинського прес-клубу з гендерної чутливості.

Для участі в проєкті просимо заповнити онлайн-заявку: https://bit.ly/42BnhwR

Останній термін зголошення – 16 квітня 2023 р. включно.

Якщо у вас виникатимуть питання – пишіть, будь ласка, на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

***

!!! Зауважимо, що у серпні 2022 року Уряд України схвалив Державну стратегію забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2030 року. Однією з її цілей є забезпечення гендерної рівності у медійній сфері.

____________

Проєкт реалізовує Волинський прес-клуб у партнерстві з Гендерним центром Волині, Незалежною громадською мережею прес-клубів України та за сприяння проєкту «Підтримка сталості українських медіа», що фінансується Швецією та реалізується міжнародною організацією Internews Europe.

 

Архів

2023
травня
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook