You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Конкурс для журналістів та позаштатних авторів усіх видів ЗМІ

«Телекритика» і програма ENPI-FLEG в Україні оголошують другий всеукраїнський конкурс «Правозастосування та управління у лісовому секторі України»

Терміни подання матеріалів: 01.02.2012–20.05.2012 р.

- роботи мають бути опубліковані/вийти в ефір з 15 травня 2011 р. до 15 травня 2012 р. або спеціально створені для конкурсу;
- роботи повинні розкривати тему конкурсу (одну або кілька проблем), аналітичні матеріали матимуть перевагу при оцінюванні;
- кожен матеріал має супроводжуватися короткою інформацією про автора, ЗМІ та дату виходу (або вказано, що роботу створено спеціально для конкурсу).
- кількість робіт, які один автор (група авторів) може надіслати на конкурс, необмежена.

Проблеми, на висвітлення яких варто звернути особливу увагу:
• 1. Підсумки Міжнародного року лісів (2011) в Україні. Чи став цей рік чимось особливим порівняно зі «звичайними» роками? Стан та проблеми лісового сектору України, перспективи та потреби його розвитку.
• 2. Лісове та суміжне законодавство України та практика його застосування. Перспективи та потреби розвитку законодавства, яке стосується лісового сектору (законодавства в цілому та окремих його видів та розділів).
• 3. Ситуація у лісовому секторі України з акцентом на тематику ФЛЕГ (незаконні лісозаготівля та обіг деревини й боротьба з ними, якість управління лісовим сектором тощо). Лісова охорона в Україні та перспективи її розвитку тощо.
• 4. Законодавче забезпечення та практика роботи лісообробної промисловості в Україні. Шляхи покращення співпраці лісової та лісообробної галузей. Готовність України до запровадження Євросоюзом директиви №995 (щодо забезпечення легальності деревини та виробів з неї, які імпортуються до ЄС).
• 5. Довготермінове тимчасове користування лісами як одна з актуальних проблем українського суспільства. Права місцевого населення та малого бізнесу на доступ до лісових ресурсів; ситуація на місцях з їх дотриманням.
• 6. Збереження біорізноманіття та екосистем як важлива частина діяльності лісового сектору України.
• 7. Інші аспекти правозастосування та управління у лісовому секторі України – організатори вітають нестандартні підходи до висвітлення проблематики основної теми конкурсу.

Довідкову інформацію за темами можна знайти на сайті програми ENPI-FLEG в Україні, сайтах «Український лісовод», «Природа в Україні» та інших інтернет-ресурсах – учасники конкурсу не обмежені у своєму виборі джерел.

Консультанти програми ENPI-FLEG в Україні готові надати учасникам конкурсу необхідну інформацію та коментарі.

Учасники конкурсу не обмежені у своєму виборі осіб та організацій як джерел інформації та авторів коментарів.

З матеріалами та результатами попереднього (першого) конкурсу «Правозастосування та управління у лісовому секторі України» можна ознайомитись на сайті «Телекритика» або на сайті програми ENPI-FLEG в Україні.

Публікація конкурсних робіт:
Для вільного обговорення й оцінки журналістські матеріали, надіслані на конкурс, буде опубліковано на розсуд куратора конкурсу з обов'язкової згоди автора на сайті www.telekritika.ua.

Гонорарний фонд:
За кожну відібрану на конкурс роботу, що вже раніше була опублікована (виходила в ефірі), автор отримує гонорар у розмірі 500 грн.
За кожну роботу, спеціально створену для конкурсу, автор отримує гонорар у розмірі 700 грн.

Автори чотирьох найкращих матеріалів, що наберуть найбільшу кількість балів, отримають по 3000 грн кожен.

Журі конкурсу оцінює роботи з 22 по 30 травня 2012 р. за рейтинговою системою. Бали кожен із членів журі виставляє самостійно. Чотири найкращих журналістських матеріали визначаються за сумою виставлених балів.

Оголошення переможців і вручення призів відбудеться на початку червня 2012 р.

З усіх питань просимо звертатися до куратора конкурсу Юлії Зелінської, 235-22-55, 098-446-61-95,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Подання матеріалів на конкурс означає згоду автора на розміщення цих матеріалів на сайті Програми ENPI-FLEG та використання їх у роботі Програми ENPI-FLEG. 

 

Архів

2021
березня
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook