You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Прес-конференція щодо соціальної та корпоративної відповідальності бізнесу на Волині

Соціальна корпоративна відповідальність бізнесу – модний тренд у світі ділових людей. Більшість успішних компаній активно впроваджують програми соціальної відповідальності, виділяють ресурси та скеровують діяльність на користь суспільства та громади. Та, нажаль, у Луцьку це явище ще досить рідкісне і тільки найпрогресивніші орієнтується у своїй діяльності не лише на отримання прибутку, а й на користь для суспільства, беруть участь у вирішенні актуальних соціальних проблем.

Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив запроваджує нові механізми популяризації соціальної відповідальності і презентує першу нашому регіоні програму «Розвиток соціальної корпоративної відповідальності бізнесу на Волині». Детальніше про плани та перспективи діяльності у цьому напрямку на прес-конференції розповість Президент Інституту Петро Лавринюк.

20 лютого 2012 року об 15:00 у Волинському прес-клубі (м. Луцьк, вул. Шевченка, 14) відбудеться прес-конференція, спрямована на популяризацію соціальної та корпоративної відповідальності бізнесу на Волині.

В програмі заходу:

* Презентація програми «Розвиток соціальної корпоративної відповідальності бізнесу на Волині» (Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив)
* Презентація програми соціальної корпоративної відповідальності компанії «Морячок-Таксі»
* Вручення відзнаки «Соціально-відповідальна компанія»

Запрошуємо відвідати захід представників бізнесових структур, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, активних громадян нашого міста, ЗМІ.

 

Архів

2022
січня
MoTuWeThFrSaSu
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook