You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

У Луцьку розпочинається системна робота з популяризації соціально відповідального бізнесу

Цю програму започатковує Інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив з метою сприяння розвитку корпоративної соціальної відповідальності та впровадження нових механізмів міжсекторної співпраці. Про це повідомив під час прес-конференції президент організації Петро Лавринюк.

Першим кроком стало визначення кращої соціально відповідальної компанії у сфері автоперевезень. Нею стала Інформаційно-диспетчерська служба «Морячок-Таксі». Це визнання вона отримала за реалізацію більше десяти соціальних проектів, спрямованих на допомогу ветеранам, людям з інвалідністю, дітям-сиротам, освітнім закладам. «Іще на початку своєї діяльності ми вирішили, що якусь частку бізнесу будемо витрачати на соціальні проекти, – зазначив власник компанії Олександр Кралюк. – За два роки нашої діяльності можу з цілковитою впевненістю стверджувати, що соціальні проекти можуть реалізовувати абсолютно всі підприємства. Будуючи план розвитку на рік, два чи більше, потрібно закладати соціальну складову. Якщо хочете жити і працювати в місті, покажіть, що ви для нього можете зробити».

Наступним кроком у діяльності «морячка» стане оголошення конкурсу ідей на покращення транспортної галузі та розробку кодексу честі водія таксі й маршрутного таксі. Кращі ідеї будуть нагороджені грошовою премією, а переможець отримає почаду менеджера чи заступника директора служби «Морячок-Таксі». З березня цього року стартуватиме ще один соціальний проект – доставка необхідних ліків (наприклад, інсуліну) у будь-яку точку України. Для громадян ця послуга безкоштовна, оплачуватимуть лише вартість препарату.

«Таку діяльність на Волині та й в Україні потрібно популяризувати і продовжувати іншим підприємствам. Кожна компанія може безболісно для себе вирішити певну проблему», – переконаний Петро Лавринюк.

В межах Програми розвитку соціальної корпоративної відповідальності бізнесу кожна компанія може взяти участь у конкурсі на звання «Соціально відповідальна компанія». Для цього потрібно одне – реалізовувати соціальні проекти.

Фото: Волинський інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив

 

Архів

2022
січня
MoTuWeThFrSaSu
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook