You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Яким повинен бути майбутній президент?

8 квітня у Луцьку відбулося перше засідання Незалежного громадського прес-центру "Волинський вибір - 2014", темою обговорення якого стали критерії обрання президента нової України.

Як відомо, ЦВК зареєструвала 23 кандидати в президенти. Як із поміж такої кількості громадянам зробити правильний вибір? Це питання ставлять собі сьогодні всі свідомі українці, котрі бажають прогресивного поступу держави і для котрих гасло "Україна – понад усе!" має не обтічне, а предметне значення.

На думку кандидата історичних наук, доц. кафедри політології та державного управління СНУ ім. Лесі Українки Галини Панишко, така кількість кандидатів - це забагато, а половина із них є технічними, голоси їх виборців будуть віддані кандидату від Партії регіонів. Саме тому "українське суспільство повинно мобілізувати свої інтелектуальні можливості і зробити зважений вибір". Основні критерії, якими має керуватися виборець - це високий інтелект, організаторські здібності, безпосередня участь у здійсненні державотворчих процесів і високий соціальний статус. "Я категорично проти олігархів у владі, - наголосила пані Галина. - Для чого олігархи мають годувати громадян обіцянками, що продадуть свій бізнес, а потім їх не виконувати?" Галина Панишко переконана, що президент України має бути її обличчям і голосом, всесторонньо розвинутою особистістю, яка зможе представляти інтереси країни на світовому рівні і стати об'єднуючим чинником для всіх регіонів.

Підприємець Ігор Климчук не зацікавлений в олігархові при владі, "бо президент має захищати інтереси різних прошарків суспільства. Західні області – це малий і середній бізнес, який при попередній владі зазнав чималих утисків. І цей бізнес поїхав на Майдан, аби мати впевненість у завтрашньому дні".

"Незалежно від того, хто прийде до влади, має керуватися нашими вимогами, – зауважив голова Асоціації фермерів Рожищенського району Руслан Хомич. – Боротьба не закінчилася - боротьба вийшла у відкриту площину. Ми маємо можливість побудувати державу самі, тому президентом має стати порядна і високоморальна людина".

Учасники зустрічі наголосили на тому, що у виборі майбутнього президента громадяни мають керуватися і розумом, і серцем, але більше – розумом, аби вибір був свідомим. 

Зліва направо: Галина Панишко, Ігор Климчук, Руслан Хомич

P.S.: Нагадаємо, що кожен із кандидатів при реєстрації повинен був подати Декларації про майновий стан і доходи. Згідно оприлюднених ГО "ОПОРА" даних, маємо шість офіційних мільйонерів - самовисуванець і регіонал Сергій Тігіпко (263,579,662 грн.), самовисуванець Петро Порошенко (51,837,681 грн.), підтриманий з’їздом Партії регіонів Михайло Добкін (21,095,921 грн.), самовисуванці Ольга Богомолець (3,311,440 грн.), Ренат Кузьмін (1,312,070 грн.) і Вадим Рабінович (1,000,000 грн.). Два кандидати - лідер партії «Правий сектор» Дмитро Ярош, а також самовисуванець і колишній депутат Київської міської ради Зорян Шкіряк - у 2013 р. не заробили жодної копійки.

Також стало відомо про нерухоме майно кандидатів. З-поміж 23 кандидатів найбільше власної нерухомості має самовисуванка Ольга Богомолець: 2 житлових будинки, 7 квартир та інші приміщення загальною площею 5 134 м2. Слідом за нею іде регіонал і самовисуванець Олег Царьов, який задекларував на себе і свою сім’ю 1 житловий і 1 дачний будинок та 7 квартир. З-поміж усіх кандидатів найбільше транспортних засобів має безпартійний самовисуванець Володимир Саранов – 8 автомобілів і яхту. Також відзначилися регіонали Сергій Тігіпко і Михайло Добкін, які задекларували по 6 автомобілів.

 

Архів

2020
травня
MoTuWeThFrSaSu
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook