You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Ольга Мусафірова: "Бути кривим дзеркалом - це працювати проти України" (фото, відео)

Зустріч із відомою в Україні журналісткою, власкором єдиного в Росії демократичного видання "Новая газета" Ольгою Мусафіровою відбулася у Волинському прес-клубі.

Розмова стосувалася ролі журналістів і журналістики в сучасній Україні, впливу на суспільство, відповідальності за кожне слово і, безперечно, того, як можливе існування в Росії опозиційної газети.

"Я тепер розумію, яка маленька відстань від нашої публікації до маленької краплі крові... скільки важить слово журналіста, - зазначила в розмові Ольга Мусафірова. - Я ніколи не думала, що буду соромитися, що 20 років працювала власкором російської "Комсомольской правды". Це флагманське видання Путінського режиму. Нам треба неймовірних зусиль докласти до того, аби путінська журналістська машина не закрутила і нас, аби втримати державу. Найбільше, що вражає  в офісі "Новой газеты" - портрети колег у чорних рамках... Цей перелік поповнюється новими жертвами. І моє завдання як журналіста зробити все можливе, або й неможливе, щоб такого режиму в Україні не було ніколи".

Ольга Мусафірова вважає, що зміни, які відбулися в країні, "поки що на журналістських колективах не позначилися - так само є цензура, так само є темникиіснують темники, так само є тиск певних політичних партій чи окремих лідерів. Преса зовсім не стала вільною"... Однак журналістка переконана, що "не так страшний зовнішній цензор, як важливо знайти в собі опору, щоб протидіяти внутрішнім природним страхам. Нам не має бути соромно за те, що ми пишемо. В журналістиці кожна наша помилка дуже дорого коштує. Бути кривим дзеркалом - це працювати на зло Україні".

 

Архів

2020
травня
MoTuWeThFrSaSu
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook