You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Тимур Юлдашев закликав волинян у свій спецбатальйон

Колишній начальник штабів Самооборони Луганська Тимур Юлдашев на прес-конференції у Волинському прес-клубі закликав волинян підтримати його ідею і допомогти спецбатальйону по боротьбі з сепаратизмом при МВС – всіма можливими ресурсами.

На сьогодні підрозділ вкомплектований на 50%, однак повна його чисельність не розголошується, «це – конфіденційна інформація».

Основними вимогами до осіб, які хочуть вступити до лав нового підрозділу, – «відсутність проблем зі здоров’ям, судимості та щирий патріотизм». Важливим є і військовий досвід, однак не обов’язковим.

Підготовка військовиків триватиме у надзвичайно скорочені терміни – максимум 10 днів. Тимур Юлдашев визнає, що цього замало, однак часу зволікати немає. «Зараз моїм першочерговим завданням є знаходження за максимально короткі строки військового забезпечення для підрозділів. Сподіваюся, що у мене буде достатньо зв’язків, за допомогою яких я зможу вирішити питання із забезпеченням підрозділу», – зазначив командир.

Окрім того, на думку Тимура Юлдашева, «підписання угоди з Європою надто не вплине на подальші дії агресора»: «Основним завданням Росії є повернути свої геополітичні кордони. Треба з цим боротися. Східний кордон з Російською Федерацією фізично не може бути перекритим – це занадто велика територія. Нам потрібно зрозуміти, що ми самі зможемо звільнити свою Батьківщину і повинні це зробити».

Заступник координатора Волинської Самооборони з питань технічного забезпечення Сергій Чуріков запевнив, що Волинська Самооборона підтримує батальйони на Сході України і шукатиме формат для максимальної мобілізації усіх нових підрозділів: «Думаю, що зможемо об’єднати зусилля для забезпечення безпеки країни. Наш ворог не врахував того, що буде такий патріотичний сплеск. Я вважаю, що ми повинні розуміти, що це наша земля, відстоювати Донецьк і Луганськ, бо якщо зараз не відвоюємо цю територію, то далі агресія загрожуватиме і Волині».

Координатор створення добровольчих підрозділів на Луганщині та Донеччині Олександр Крилюк наголосив, що для бійців найважливіше сьогодні – моральна підтримка. За його словами, «основні проблеми - відсутність комунікації, некомпетентність і дезінформація».

Також він наголосив на досить важливому моменті, про який здогадується мало не кожен із нас: «Візьму на себе відповідальність і скажу, що особливою рисою АТО є те, що це – місце для зачистки рішучих людей, яких можна посадити, вбити, і те, що там «зливають» – очевидно. На жаль, зараз ми  не можемо вирішувати це питання, бо тоді займемось не формуванням батальйону, а речами, якими варто займатися пізніше».

Зліва направо: Сергій Чуріков, Тимур Юлдашев, Олександр Кралюк

Коротко:

До лав самооборони Тимур Юлдашев потрапив після грудневих подій на Майдані, відтоді почав працювати над організацію опору сепаратистам. Кілька місяців тому був захоплений у полон. Сталося це після того, як бійців його підрозділу було оточено поблизу населеного пункту «Щастя». За його словами, проти бійців підрозділу «Айдар» стояли підготовлені люди: близько 150 місцевих жителів та 50 «тітушок». Представники міністерства внутрішніх справ («Беркут», ДАІ), які дислокувалися через дорогу, не намагалися втрутитись і допомогти. Екстремісти оголосили ультиматум: вони припинять протистояння в обмін на його капітуляцію. Тимур 35 діб перебував у полоні, визволитись вдалося завдяки допомозі побратимів.

 

Архів

2020
жовтня
MoTuWeThFrSaSu
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook