You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Green card – легальний метод проживати в Америці (відео)

Диверсифікаційна імміграційна віза США («грін кард») – це лотерея, що дає легальне право на проживання та працевлаштування у США. Виграти її можна, заповнивши анкету онлайн на офіційному сайті  www.dvlottery.state.gov. Участь у програмі є БЕЗКОШТОВНОЮ. Проте отримання «грін кард» («зеленої карти») не гарантує отримання американської візи. Тож послуги будь-яких осіб або фірм у виграші «грін кард» – шахрайство, оскільки уряд США не співпрацює з жодними з них.  Про це у Волинському прес-клубі розповів журналістам віце-консул США Сергій Ольховський.

Онлайн-анкета – одне з останніх нововведень, яке спрощує не лише саму процедуру подачі документів, але й отримання відповіді, оскільки відразу при її відсиланні людина отримує свій персональний код і саме за ним відстежує результати лотереї. Виграшні заявки вибираються комп’ютером випадковим чином за принципом лотереї. Тож, як наголосив пан Ольховський, навіть якщо хтось допомагає вам заповнити анкету для отримання «грін кард», не залишайте своїх персональних даних, бо вони можуть бути використані з шахрайською метою.

Для того, щоб взяти участь у програмі диверсифікаційнаої  імміграційної візи США, потрібно бути вихідцем однієї з країн-учасниць. Їх перелік, а також інструкція щодо заповнення анкети, розміщені на сайті Посольства США в Україні. Окрім цього, людина повинна мати повну середню освіту і дворічний стаж роботи впродовж останніх п’яти років. Тобто, на момент розіграшу лотереї особа має досягнути 18-річного віку (хоча на час подачі анкети їй може виповнитися лише 16 років, адже процес розгляду триває 2 роки).

Проецедура подання заявки:

  • заповнити заявку виключно (!) онлайн за адресою www.dvlottery.state.gov
  • у заявці обов’язково (за наявності) вказати чоловіка/дружину, а також усіх неодружених біологічних дітей до 21 року, незалежно від того, проживають вони з Вами чи ні, всіх всиновлених дітей;
  • надати нещодавно зроблені фотокартки (претендента, його/її дружини/чоловіка та кожного з їхніх дітей) у вигляді окремих графічних файлів (групові або сімейні фотокартки не прийматимуться – кожен член сім’ї повинен бути сфотографований окремо; через старі фотокартки заявку буде дискваліфіковано);
  • роздрукувати або зберегти сторінку-підтвердження з унікальним реєстраційним номером (додати зразок);
  • самостійно перевіряти результати лотереї (Державний департамент США НЕ повідомлятиме вас про виграш).

У жовтні 2015 року відбудеться реєстрація на участь у програмі ДВ-2017. Дати та інструкції з’являться на офіційних веб-сайтах лотереї www.dvlottery.state.gov та Посольства http://ukraine.usembassy.gov у вересні цього року. Результати розіграшу можна буде перевірити з травня по вересень 2016 року на офіційному сайті лотереї.

ВІДЕО зустрічі

 

Архів

2020
жовтня
MoTuWeThFrSaSu
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook