You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Вперше в Луцьку відбулася дебатна гра журналістів і депутатів

З нагоди Дня журналіста Волинська незалежна медіа-профспілка та Волинський прес-клуб організували дискусію у форматі дебатів, під час яких команди гравців і глядачі з’ясовували, чи є журналістика «четвертою владою» на Волині, чи ні.

На думку команди пропозиції, ЗМІ не можуть бути владою, бо інформація, яку вони поширюють, не є обов’язковою до виконання. Більше того, вони підпорядковуються законам, які приймає влада, пишуть про те, що і як хоче влада і часто є власністю цієї ж влади (зокрема – комунальні медіа). Таким чином, легітимною є лише державна влада.

Команда опозиції доводила протилежну думку, підкріплюючи свої аргументи конкретними прикладами, коли журналісти вигравали суди в депутатів і відстоювали своє право на інформацію перед губернатором, коли їх публікації були поштовхом до порушення кримінальних справ, тощо.

Не лишились осторонь дискусії і глядачі, на переконання яких ЗМІ виконують основну функцію – впливу, а отже – є владою.

Організатори висловили сподівання, що ця дебатна гра стала першою у циклі дебатів між журналістами та представниками влади, адже саме в дискусії народжується істина і приходить спільне розуміння проблеми.

 

Архів

2023
травня
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook