You are here: Головна
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинських журналістів запрошують до участі в серії тренінгів

Асоціація професійних журналістів та рекламістів Житомирщини запрошує журналістів та блогерів, які працюють в інтернет-медіа  Волинської, Житомирської та Сумської областей до участі в одноденних тренінгах з покращення роботи прикордонних локальних інтернет-медіа Житомирської, Волинської та Сумської областей.

Тренінги відбудуться в листопаді–грудні 2015 року:

1.«Журналістські стандарти в інтернет-медіа. Професійні етичні кодекси в журналістиці, як інструмент саморегуляції»  (м. Житомир)

2. «Особливості створення контенту для інтернет-медіа. Мережева етика» (м. Луцьк)

3. «Як протистояти пропаганді та цензурі в умовах гібридної війни. Як працювати з іноземними в т.ч. російськими джерелами інформації та створювати новини для іноземних аудиторій» (м. Суми)

Учасники зможуть взяти участь у всіх трьох тренінгах. Кількість учасників з кожної області - по 10 осіб.

Учасникам з інших областей відшкодовується проїзд (за наявності квитків ), проживання та харчування під час заходу. Забезпечення роздатковими матеріалами.

Тренінги відбуватимуться на базі прес-клубів Волинської, Житомирської та Сумської областей. Заключний бар-кемп за результатами проекту відбудеться у Житомирі.

Навчання проводитимуть тренери з Академії української преси, Центру медіареформ, Школи журналістики Українського католицького університету

Дати проведення тренінгів будуть уточнені та повідомлені окремим оголошенням.

Для того, щоб участь участь у тренінгах заповніть, будь ласка анкету за посиланням http://goo.gl/forms/wWyhmGajrz до 29 жовтня 2015 р.

Довідка.

Проект «Навчальний курс з покращення стандартів роботи прикордонних локальних Інтернет-медіа Житомирської, Волинської та Сумської областей» має на меті запровадити стандарти професійних електронних медіа для місцевих Інтернет-видань шляхом підписання та розповсюдження спільного меморандуму та навчити журналістів місцевих Інтернет-медіа  створювати якісний, соціально-відповідальний контент місцевих новин, як альтернативу зовнішній пропаганді російських Інтернет-порталів.

Здійснюється за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні

 

Архів

2019
вересня
MoTuWeThFrSaSu
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook