You are here: Головна
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Медіа-день із питань енергоефективності й реформи ЖКГ у Рівному

В Україні розпочалася масштабна реформа ЖКГ. Вже сьогодні у цьому секторі відбуваються відчутні зміни. Зокрема, вони пов’язані із запровадженням нової тарифної політики, реалізація якої вже зачепила фінансові інтереси переважної більшості наших співвітчизників. Через суттєве здорожчання житлово-комунальних послуг вони змушені вдаватися до суворої економії енергоресурсів, до запровадження енергоощадних технологій, утеплення свої помешкань, приватних та багатоквартирних будинків, до створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

Як посилити реформаторські дії у сфері ЖКГ, підвищити їх дієвість та ефективність особливо під час опалювального сезону, коли рівень споживання житлово-комунальних послуг та енергоресурсів суттєво зростає? Як ідеї ініціаторів перетворень в ЖКГ донести до широкого загалу і втілити на місцях? Про це йтиметься під час медіа-дня, який за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства проводить Проект Міжнародної фінансової корпорації (IFC, Група Світового банку) «Енергоефективність у житловому секторі України».

До участі в заході запрошуються журналісти Рівненської, Волинської та Житомирської областей.

Медіа-день відбудеться 5 листопада в м. Рівне.

Тема медіа-дня: «Чому за житлово-комунальну реформу пересічні українці мусять платити високу ціну, а її ефективність та результативність все ще бажають бути кращими?»

Медіа-захід складається з трьох семінарських секцій і тренінгу для журналістів.

Теми семінарських секцій:

  1. 1. Як управляти багатоквартирним будинком?
  2. 2. Як термомодернізація житлового будинку впливає на оплату комунальних послуг?
  3. 3. Як скористатися можливостями державних та місцевих програм співфінансування модернізації житлового сектору?

Тема тренінгу: Особливості висвітлення в ЗМІ питань житлово-комунальної реформи

До висвітлення зазначених тем запрошуються представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Рівненської ОДА, рівненських міських виконавчих органів, Проекту IFC «Енергоефективність у житловому секторі України», загальнонаціональних, рівненських, волинських та житомирських громадських організацій, які опікуються питаннями житлово-комунальної реформи.

Тренінг проводить керівник Національного прес-клубу «Українська перспектива» (м. Київ), фаховий журналіст Сергій Губін.

Журналісти забезпечуються роздатковими матеріалами. Організатори заходу беруть на себе вирішення питань, пов’язаних з харчуванням і проїздом учасників.

Реєстрація за тел: (066) 203-50-31, (063) 11-96-797, або на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Програма медіа-дня

9.30 - 10.00       Реєстрація преси, сніданок

10.00 – 11.20       Перша секція. Тема: Як управляти багатоквартирним будинком?

11.20 – 11.40       Перерва

11.40 – 12.20      Друга секція. Тема: Як термомодернізація житлового будинку впливає на оплату комунальних послуг?

12.20 – 12.40       Перерва на каву

12.40 – 14.00      Третя секція. Тема: Як скористатися можливостями державних та місцевих програм співфінансування модернізації житлового сектору?

14.00 - 14.20       Перерва

14.20 – 15.00      Тренінг. Тема: Особливості висвітлення в ЗМІ питань житлово-комунальної реформи

15.00 - 16.00       Обід, вирішення організаційних питань

Довідка:

14 травня поточного року Верховна Рада України ухвалила закон «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Згідно з ним, співвласники багатоквартирних будинків одержали додаткові можливості на управляння спільним майном. Зокрема, їм надається така можливість без створення ОСББ. Отож законодавці створили належні передумови для ліквідації ЖЕКівської монополії, створення конкурентного середовища у сфері управління житловим сектором.

 

Архів

2019
вересня
MoTuWeThFrSaSu
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook