You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Семінар-тренінг "Моніторинг як складова діяльності ОГС"

Волинська обласна громадська організація «Волинський прес-клуб» запрошує до участі в одноденному семінарі-тренінзі «Моніторингова кампанія як складова діяльності ОГС», який відбудеться за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». 

Метою тренінгу є активізація громадськості в процесі прийняття рішень органами влади, при формуванні та реалізації місцевих програм, використання коштів місцевих бюджетів тощо.

Основні питання, які будуть розглядатися під час тренінгу:
• суть і структура моніторингу (приклади моніторингових кампаній, громадське спостереження і громадський контроль)
• складові процесу моніторингу (визначення мети, діагноз ситуації, індикатори моніторингу, реалізація, рекомендації, оприлюднення результатів) 
• інструменти моніторингових кампаній
• оцінка успішності моніторингової кампанії. Кращі практики на теренах України. 

До участі в тренінзі запрошуються представники організацій громадянського суспільства (ОГС) – громадських організацій, ініціативних груп, органів студентського самоврядування Волинської області, які здійснюють або планують здійснювати моніторингові кампанії.

Тренінг читатиме тренер Школи громадського контролю:
• Алла Волошина – віце-президент Творчого об’єднання «ТОРО» (м. Кіровоград)

Відповіді на питання правового характеру надасть юрист Інформаційно-консультаційного центру первинної правової допомоги Ірина Пилипчук.

Тренінг відбудеться 15 червня 2011 р., у cереду, у приміщенні Волинського прес-клубу (м. Луцьк, вул. Шевченка, 14) 

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори покривають дорожні витрати, забезпечують харчуванням та необхідними матеріалами.

Заявку на участь у семінарі-тренінзі потрібно надіслати до 17.00 13 червня на e-mail – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з приміткою: «Na trening».

За додатковою інформацією просимо звертатися до координатора тренінгу Богдани Стельмах за телефоном – за тел.: (0332) 72-45-48, 066-203-50-31, або на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Заявка

 

Архів

2023
травня
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook