You are here: Головна
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

ІМІ створив базу експертів для медіа

Базу достовірних експертів для медіа expert4.media створила ГО "Інститут масової інформації" за підтримки програми "Матра" Посольства Королівства Нідерландів. Мета її створення – "покращити якість і достовірність коментарів і оцінок, а також збільшити присутність жінок-експерток в українських ЗМІ".

Як зазначила виконавча директорка ІМІ Оксана Романюк, перша ідея розробки такої бази з’явилася після досліджень ІМІ, згідно з результатами яких лише у близько 17% матеріалів українських медіа жінки виступають у ролі експерток, натомість 83% експертних коментарів надають чоловіки. «Але коли ми почали працювати над базою даних експертів, то з’ясували, що проблема набагато глибша і серйозніша, ніж гендерний дисбаланс. Раптом виявилося, що в українських медіа взагалі мало присутні коментарі професійних експертів з різних сфер, і важливі теми або не коментуються і не роз’яснюються для публіки взагалі, або їх коментують політики, лідери думок, чи очевидці із соцмереж», – зауважила Оксана Романюк.

"Тому ІМІ вирішив започаткувати базу даних з інформацією про експерток та експертів, кожний та кожна з яких є перш за все професіоналом у сфері своєї діяльності", – йдеться на сайті організації. Основним критерієм, за яким затверджуються експерти, є "відсутність в анамнезі непрофесійних або "продажних" коментарів".

Колектив ІМІ буде вдячний за відгуки і пропозиції щодо сайту експертів, а також запрошує долучатися до його наповнення через відповідну форму на сайті http://expert4.media

 

Архів

2018
квітня
MoTuWeThFrSaSu
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook