You are here: Головна
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Фільм Docudays UA "Ex Libris". Якими мають бути сучасні бібліотеки? Семінар у Луцьку

Наприкінці листопада на базі Волинської обласної бібліотеки для юнацтва відбувся семінар для шкільних бібліотекарів області (слухачок курсів Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти) "Сучасна бібліотека - новий вимір". 

У ХV Мандрівного Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Волинській області учасниці заходу переглянули й обговорили фільм Фредеріка Вайсмана "Ex Libris: Нью-Йоркська публічна бібліотека".

"Ми розділили цей фільм на два дні, бо жваве обговорення тривало навіть під час перегляду. Було про що подумати. Незважаючи на те, що у ньому йдеться про американську бібліотеку і що українські реалії суттєво відрізняються, зокрема, коли говорити про шкільні бібліотеки, проте наші колеги дуже задоволені. Ми ще й кілька днів після заходу згадували побачене. І навіть якщо хтось і не має можливості застосувати подібні методики й інструменти, фільм спонукає шукати свої шляхи розвитку", - зазначила головна бібліотекарка відділу культури та мистецтв Волинської обласної бібліотеки для юнацтва Любов Фрадинська.

Після перегляду фільму директорка Львівської обласної бібліотеки для юнацтва, менеджера культури, реформаторка бібліотечного простору Тетяна Пилипець поділилася успішним досвідом розвитку бібліотек, поспілкувалася на теми професійного вигорання та медійності бібліотекарів. «Як бути щасливими шкільними бібліотекарями і не зійти з розуму від щастя? Коли ви в своїй роботі ставите мету, вона має полягати не в тому, щоб видати підручники, а потім їх прийняти. Ви зараз пишете плани на наступний рік – придумайте фішку, якою ви будете жити. Найбільше, що повинні пам’ятати, ви – інформаційний опір цієї країни», –  наголосила Тетяна Пилипець.

Аби бібліотекам було краще зорієнтуватися, з чого починати зміни і де шукати цільову аудиторію, експертка зобразила кола партнерств, на яких, на прикладі Волинської обласної бібліотеки для юнацтва, зобразила ті організації, які знаходяться на різній відстані і які можна долучати до реалізації цікавих проектів та ідей.

Більше фото із заходу - на сторінці Мандрівного Docudays UA на Волині та Волинської обласної бібілотеки для юнацтва

****

Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходить за підтримки Посольства Швеції в Україні, Посольства США в Україні та програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні в партнерстві з EUNIC – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

 

Архів

2019
липня
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook