You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Стипендії фундації Thomson Reuters для журналістів

Журналістів, які бажають покращити навички написання текстів і висвітлення новин, запрошують подати заявки на отримання стипендії для проходження курсу в Лондоні.

Заявники повинні в даний час працювати журналістами чи співпрацювати з медіа-організаціями, бути в змозі продемонструвати своє бажання зробити кар'єру журналіста у своїй країні, мати як мінімум 2 роки професійного досвіду і хороший рівень володіння англійською мовою (усно і письмово).

Журналістам з країн, що розвиваються або країн з перехідними політичними режимами, які працюють на організації, що не мають ресурсів, надаються повні стипендії. Стипендія включає авіаквиток в обидва кінці в економ класі, гроші на оплату житла і невелику суму на проживання.

Часткові стипендії надаються журналістам з країн, що розвиваються або країн з перехідними політичними режимами, які працюють на організації з обмеженими навчальними ресурсами. В даному випадку Фонд (Thomson Reuters Foundation) звільняє журналістів від плати за навчання, тоді як транспортні витрати та вартість житла покриваються заявником. У разі виняткових обставин фонд розгляне заявки на надання часткових стипендій журналістам з розвинених країн.

Фонд також надає навчання журналістам з будь-якого регіону, які працюють на організації, які можуть повністю покрити вартість програми.

Для отримання більш детальної інформації натисніть тут.

Кінцевий термін подачі заявок - 6 січня. Курс буде проходити в березні
.
 

Архів

2022
жовтня
MoTuWeThFrSaSu
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook