You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Усі ми можемо купувати менше... В Нововолинську обговорювали тему ІТ-індустрії

Фільм про невидимий бік ІТ-індустрії американської режисерки Сью Вільямс “Навмисна смерть” викликав чимало емоцій у старшокласників нововолинських шкіл та електротехнічого коледжу.

Зліва направо: координаторка фестивалю Богдана Стельмах, директорка Центральної міської бібілотеки Світлана Кухарук

“Я вважаю, що загроза від виготовлення гаджетів більша, ніж від атомних станцій. Бо ми не знаємо і не бачимо, що за цим стоїть, який шкідливий вплив на екологію та життя людей здійснюють компанії”, - зазначив один із глядачів.

“В цьому фільмі, крім проблеми забруднення довкілля, порушено ще тему нашого ставлення до речей. Усі ми можемо купувати менше! Не міняти телефони кожного разу, як з’являється нова модель. Купувати такі, яким можна продовжити життя, ремонтувати їх”, - підсумував інший.

“Я дивилася цей фільм і мені було дуже страшно. Що ми залишимо нашим дітям? Хотілося б, щоб і вони бачили цю прекрасну природу. Я знаю, що ви вже думаєте над вибором професій, а хтось уже її обрали, але закликаю - займіться ремонтом пристроїв! Ми маємо хоча б спробувати врятувати планету! В мене вдома лежить старий телефон - я не знаю, що з ним робити. Я не можу його викинути, а утилізацією ніхто не займається. Нам треба задуматися над тим, як ми живемо”, - зауважила керівниця Нововолинського бюро правової допомоги Вікторія Скриннік

Більше інформації - за посиланням: https://bit.ly/34Kg1zq 

 

Архів

2020
квітня
MoTuWeThFrSaSu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook