You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

"Ми не змінимо весь світ, але можемо почати із себе". Завершилася ІІІ Гендерна медіа-школа

Третя Гендерна медіа-школа, організована Волинським прес-клубом і Гендерним центром Волині за підтримки Медійної програми України (Іnternews), відбулася 7-9 лютого в Києві. Цього разу вона зібрала представниць/-ків Незалежної громадської мережі прес-клубів України та дружніх журналісток, котрі в межах проєкту "Гендерночутливий простір сучасної журналістики" здійснюють моніторинг регіональних медіа щодо рівня їх гендерної чутливості й організовують гендерні медіа-кав'ярні.

Гендерна термінологія із експерткою проєкту, головою ГО "Гендерний центр Волині" Оксаною Ярош

Що таке «гендер», «стать», «гендерна рівність», які є національні та регіональні механізми впровадження гендерної рівності в Україні, як розпізнавати гендерні стереотипи та сексизм і як їм протидіяти, що таке гендернозумовлене насильство і чому фемінізм - це про рівність, - теми, навколо яких було чимало дискусій і особистих досвідів, які подекуди були нелегкими, але їх розуміння змінює життя назавжди.

Зліва направо: експертка-тренерка Марта Чумало (Центр "Жіночі перспективи"), голова Хмельницького прес-клубу Павло Хорошенюк

"Усі ці три дні були для мене як на одному подиху. Я отримала харч для розуму", - зазначила голова Полтавського прес-клубу Ірина Курочка.

"Деякі теми стали для мене відкриттям. Тепер треба осмислити інформацію, систематизувати її - і писати по-іншому, продовжувати досліджувати", - поділилася враженнями журналістка Дніпропетровського прес-клубу Тетяна Сіденко.

"Ми не змінимо весь світ, але можемо розпочати із себе і зі свого кола спілкування", - переконана Ольга Максим'як, журналістка із Луцька.

Голова Рівненського прес-клубу, заступниця редактора Агенції журналістських розслідувань"4 влада" Антоніна Торбіч презентує напрацювання групи

Більше фото - на сторінці прес-клубу у Facebook


 

Архів

2020
серпня
MoTuWeThFrSaSu
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook