You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Гендерночутлива журналістика: в Полтаві відбулася тематична медіа-кав'ярня

Що таке "гендер", "гендерна рівність", як розпізнавати гендерні стереотипи й сексизм і чому важлива гендерночутлива журналістика - йшлося під час гендерної медіа-кав'ярні у Полтаві, організатором якої стала редакція інтернет-видання "Кolo.news". Захід відбувся в межах проєкту Волинського прес-клубу, підтриманого Українською медійною програмою Internews.

Для збільшення натисніть на зображенні

Як гендерні стереотипи впливають на сприйняття нами людей, їх діяльності, поведінку, на конкретних прикладах продемонструвала експертка з гендерної політики та гендерного бюджетування, голова ГО «Бюро гендерних стратегій і бюджетування» Тетяна Іваніна.


Для збільшення натисніть на зображенні

Одна з організаторок заходу - журналістка Наталка Сіробаб розповіла про те, як ЗМІ можуть впливати на упровадження засад гендерної рівності: "Редакція видання "Коло" вже другий рік є партнером проєкту Волинського прес-клубу "Гендерночутливий простір сучасної журналістики", який підтримує Міжнародна організація Internews. Попри те, що тема просування гендерної рівності поступово стає мейнстрімною, у нашому суспільстві присутні маніпуляції щодо терміну «гендер». На нашу думку, ЗМІ мають бути ретрансляторами просування ідей гендерної рівності в Україні, мають привертати увагу до цієї теми, реагувати на прояви сексизму та виправляти дискримінаційні моменти".

Участь у заході взяли журналістки, викладачі/-ки та студентки спеціальності "журналістика" Полтавського педінституту, громадські активістки.

 

Архів

2020
травня
MoTuWeThFrSaSu
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook