You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Голос жінки має силу! Запрошуємо до співпраці активних волинянок!

Якщо ви – активна, маєте ідеї, прагнете донести їх до громади і втілити у життя, долучайтеся до проєкту «Голос жінки має силу»!

Ініціатива реалізується Фундацією прав людини за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Волинський прес-клуб є регіональним партнером проєкту і запрошує до співпраці активних волинянок, серед яких буде обрано 5 амбасадорок.

Кожна амбасадорка повинна буде створити свою команду і протягом дії проєкту (квітень-грудень 2020 р.) організовуватиме міні-проєкти (тематичні заходи), разом зі своїми  партнерками відвідуватиме цікаві тренінги і мистецькі заходи, вестиме  власний блог, спілкуватиметься з такими ж активістками з 10 регіонів України. Волинський прес-клуб сприятиме  роботі амбасадорок і допомагатиме втіленню їх ідей.

Можливі теми заходів:

1) встановлення в суспільстві гендерної рівності як важливої умови сталого розвитку країни;

2) розширення можливостей жінок та посилення їхніх голосів на місцевому рівні, створення простору для повноправної участі жінок у вирішенні питань, пов’язаних з побудовою миру та встановленням безпеки на національному рівні

3) розвиток блогерства як інструмента впливу та каналу комунікації для цілей миротворчості;

4) послаблення напруження та пом’якшення конфліктів у суспільстві шляхом спільної творчої діяльності;

5) залучення до миротворчих процесів широкої аудиторії за допомогою художніх виставок, драматичних театрів, вуличних вистав, відеоблогів та інших арт-форматів.

Ви також можете запропонувати й іншу корисну для громади тему.

Якщо ви бажаєте стати амбасадоркою у Волинській області – просимо до 10 квітня 2020 року включно заповнити Анкету

З усіх питань щодо участі в проєкті пишіть, будь ласка, на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Стежте за нашими новинами у Facebook:
https://www.facebook.com/volynpressclub/
https://www.facebook.com/groups/human.rights.foundation.ukraine/

Долучайтеся!

Проєкт «Голос жінки має силу» – національна адвокаційна кампанія, спрямована на те, щоб голоси жінок і дівчат, передусім тих, котрі постраждали на Сході України, не губилися в ході тривалого військового конфлікту в нашій країні.

Проєкт реалізується Фундацією прав людини за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

 

Архів

2020
жовтня
MoTuWeThFrSaSu
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook