You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський вибір – 2012
Парламентські вибори і волинські медіа: чверть матеріалів – із ознаками «джинси»

Узагальнені результати моніторингу волинських медіа у серпні-жовтні 2012 р.

У період виборчої кампанії Волинський прес-клуб здійснював моніторинг регіональних медіа щодо дотримання ними професійних стандартів у висвітленні процесів перебігу виборів, діяльності кандидатів у депутати й осередків політичних партій. Зокрема, аналізу підлягали:

  • друковані видання – «Волинь-нова», «Волинська газета», «Відомості.ua», «Віче-інформ», «Вісник і Кº», «Луцький замок», «Сім’я і дім», «Аверс ПРЕС»;
  • інтернет-видання – «Волинські новини», «Волинська правда», «Волинський інформаційний портал», «ВолиньPost», «Під прицілом», «Перець Волинський»;
  • електронні ЗМІ – телеканал «Нова Волинь», ТРК «Аверс», радіо «Луцьк», «Волинське радіо», радіо «СіД FM».

Загалом було проаналізовано 842 публікації в друкованих ЗМІ, 708 публікацій в інтернет-виданнях і 680 повідомлень в ефірі радіо й телебачення.

Детальніше...
 

Волинські медіа у період фінішу виборчих перегонів

Короткий огляд результатів моніторингу за жовтень 2012 р.

В останній передвиборчий місяць кількість політичної інформації в регіональних медіа Волині збільшилася майже вдвічі. Зокрема, ми виявили 407 публікацій у друкованих ЗМІ, 297 – в інтернет-виданнях, а також відстежили 134 випуски новин в ефірі трьох радіо та 90 випусків на двох місцевих телеканалах. Результати проведеної роботи засвідчили: найбільше матеріалів з ознаками замовності міститься, як і в попередні місяці, в друкованих медіа, найменше – в ефірі місцевих радіо і телебачення. При чому, в інтернет-виданнях таких публікацій вдвічі менше, ніж у друкованих.

Детальніше...
 

Громадські діячі, політики і журналісти обговорювали хід виборчих перегонів на Волині

ВОГО «Волинський прес-клуб» у партнерстві з ЛМГО «Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу», ВОГО «Гендерний центр», представництвами Громадянської мережі «ОПОРА» та Громадянського Руху «ЧЕСНО» на Волині організували «круглий стіл» із питань виборчих перегонів на Волині і безпосередньо перебігу дня виборів. Участь у ньому взяло близько тридцяти громадських активістів, політиків (зокрема і кандидатів у депутати), журналістів.

Як зазначила координатор Волинського прес-клубу Богдана Стельмах, зустріч ініційована заради того, аби її учасники поділилися власними спостереженнями за виборчим процесом на Волині, проаналізували ситуацію, яка склалася на Волині, і загалом – комплексно поглянули на виборчий процес і зробили певні висновки.

Детальніше...
 

Міжнародні спостерігачі не побачили системних порушень у день виборів

Спостерігачі від Центральноєвропейської групи Політичного аналізу Сергій Дежнюк і Марк Шитров зафіксували порушення на виборчих дільницях Луцька, проте, за їх словами, вони не є системними і суттєво не вплинуть на результати голосування. Зокрема, це - відсутність на одній із дільниць прізвищ трьох виборців (із якої причини - спостерігач не знає), а також допомога в будинку престарілих однієї людини кільком виборців.

Детальніше...
   
Сторінка 1 з 6

Архів

2020
лютого
MoTuWeThFrSaSu
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook