You are here:
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Про нас

Волинська обласна громадська організація «Волинський прес-клуб» створена на базі Луцького прес-клубу реформ, який діє з 1994 року (на постійній основі – з 1 березня 2004 року) і є осередком всеукраїнської мережі прес-клубів Українського освітнього центру реформ. Основними завданнями діяльності прес-клубу є порушення актуальних проблем суспільно-економічних та демократичних реформ суспільства. Участь у зустрічах із журналістами міських та обласних друкованих видань, радіо- й телекомпаній брали відомі політики, економісти, соціологи, медики, громадські діячі, керівники та провідні фахівці державних структур тощо не лише регіонального, а й всеукраїнського рівня. Наслідком таких зустрічей є розміщення інформації у друкованих ЗМІ, у випусках новин і окремих передачах на радіо й телебаченні.

Основною метою діяльності Організації є: сприяння поширенню знань і підвищення соціально-правової культури представників ЗМІ та громадськості; сприяння розвитку незалежної преси, впровадженню соціально-економічних і демократичних реформ; здійснення суспільної діяльності, спрямованої на підтримку демократичних процесів, вивчення проблем суспільних інституцій; об'єднання журналістів, підтримка їх професійної діяльності; задоволення та захист законних, соціальних, національно-культурних та інших інтересів членів об’єднання тощо.

Напрямки та види діяльності прес-клубу:

1) інформаційна діяльність (організація і проведення різноманітних медіа-заходів із актуальних питань демократичного розвитку суспільства з метою привернення уваги громадськості до проблем та підвищення рівня поінформованості громади);

2) розвиток громадянського суспільства (співпраця з організаціями громадянського суспільства (ОГС), підвищення їх професійного рівня – вміння налагоджувати діалог із органами влади і медіа, якісно планувати і здійснювати діяльність, тощо – шляхом проведення «круглих столів», семінарів, тренінгів, індивідуального консультування);

3) підвищення правової обізнаності і правової культури громадян (проведення інформаційно-просвітницьких кампаній, Клубу інтелектуального кіно, зустрічей із молоддю, регіонального фестивалю документального кіно про права людини Docudays.ua).

Членство в організації нефіксоване. Для реалізації своїх ідей Волинський прес-клуб залучає журналістів регіональних ЗМІ, фахівців з «третього сектору» та органів влади, науковців.

Людський ресурс організації:

Голова прес-клубу Ольга Куліш є випускницею програми «Громадські зв’язки», автором і тренером «Телевізійної школи «Репортер», експертом серії тренінгів з підвищення кваліфікації працівників прес-служб державних структур Волинської області. Була керівником таких проектів:

 • «Громадою проти корупції»
 • «Телевізійна школа "Репортер»
 • «Тренінг для прес-служб органів виконавчої влади і місцевого самоврядування Волинської області»

Очолює Волинську обласну державну телерадіокомпанію. 

Заступник голови правління організації Богдана Стельмах пройшла серію навчань з підвищення тренерського рівня:

 • вересень 2008 року – тренінг для тренерів – програма навчання українських тренерів, організована Асоціацією лідерів локальних громадських груп із Варшави за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Польщі
 • серпень 2009 року – Школа з прав людини (Українська Гельсінська спілка з прав людини, Харківська правозахисна група за фінансової підтримки Норвезького Гельсінського Комітету та Міжнародного Фонду «Відродження»)
 • жовтень 2009 року – семінар-тренінг з Моніторингу прав людини (Українська Гельсінська спілка з прав людини разом з Гельсінським Фондом з Прав Людини (Варшава, Польща) за фінансової підтримки Норвезького Гельсінського Комітету та Міжнародного Фонду «Відродження»)
 • січень 2010 року – тренінг «Освітні дії на захист прав людини» (Українська Гельсінська спілка з прав людини спільно з Норвезьким Гельсінським Комітетом за фінансової підтримки Норвезького Гельсінського Комітету та Міжнародного Фонду «Відродження»)

Богдана Стельмах є тренером з моніторингу та громадського контролю Школи громадського контролю, а також розробила та провела ряд тренінгів:

 • «Інформаційна кампанія організацій громадського контролю»
 • «Муніципальні медійні технології»
 • «Інформаційний супровід подій державної установи»
 • «Розвиток громадянського суспільства: від ідеї до реалізації»
 • «Школа громадського активіста» (4 тренінги – «Організації громадянського суспільства: для чого і як працюємо?», «Стратегічне планування. Написання проектів», «Етапи реалізації проектів та ідей: крок за кроком», «Зв’язки з громадськістю (PR). Інформаційна складова діяльності ОГС»)

Проект-менеджер  прес-клубу Ольга Максим’як є тренером «Школи громадського активіста», проводить тренінги з комунікації, лідерства, волонтерства. Була керівником проекту "Пенітенціарна система зсередини".

 

Архів

2023
січня
MoTuWeThFrSaSu
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook