You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

На Волині проводитимуть моніторинг використання державних коштів

20 липня 2012 р. о 12.00 год. у Волинському прес-клубі (вул. Шевченка, 14) відбудеться прес-конференція, присвячена старту проекту «Реалізація методики громадського моніторингу – основа прозорості державних закупівель». У ньому беруть участь регіональні громадські організації Центру політичних студій та аналітики в Чернігівській, Запорізькій, Львівській, Дніпропетровській, Херсонській, Донецькій, Волинській областях та в місті Києві.

Завдання проекту – через комплексний моніторинг проконтролювати процес використання державних ресурсів та запобігти зловживанням, які трапляються при цьому, зокрема, у процесі здійснення державних закупівель на місцевому рівні.

У Волинській області моніторинг відбувається у Волинській обласній державній адміністрації, Луцькій та Володимир-Волинській міських радах, Любомльській, Ківерцівській, Турійській, Ковельській, Локачинській районних державних адміністраціях.

Перші запити, надіслані в ці органи влади, стосувалися реєстру державних закупівель на їх утримання та забезпечення потреб, а також програм, які існують, і об’ємів їх фінансування.

Під час прес-конференції буде проаналізовано відповіді на ці запити, а також обговорено питання прозорості державних закупівель в Україні.

Довідково.

Проект «Реалізація методики громадського моніторингу – основа прозорості державних закупівель» реалізується Центром політичних студій та аналітики в межах спільної ініціативи Pact Inc., Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду Східна Європа.

Реалізація компоненту «Підтримка місцевих ініціатив» програми «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що виконується Pact Inc., стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), та фінансовій підтримці Міжнародного фонду «Відродження».

Партнери проекту на Волині – ВОГО «Фонд місцевого розвитку» та ВОМГО «Асоціація молодих політологів і політиків». Інформаційна підтримка – Волиньpost.

 

Архів

2023
травня
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook