You are here: Головна Прес-релізи На Волині зросла кількість корупційних злочинів
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

На Волині зросла кількість корупційних злочинів

У 2008 році на Волині складено 34 адміністративні протоколи та порушено 35 кримінінальних справ, що на 50% більше порівняно з минулим роком. Ці дані оприлюднив  на засіданні Волинського прес-клубу начальник відділу корупції УБОЗ УМВС у Волинській області Ярослав Соломонюк.

Загалом працівниками міліції зафіксовано 7 злочинів, пов’язаних із хабарництвом, 67 – із зловживанням службовим становищем, 1 – з перевищенням власних і службових повноважень, 70 – із службовим недбальством, 8 – із привласненням майна.

СБУ у Волинській області, за словами начальника підрозділу відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Віталій Долінко, порушила цього року 20 кримінальних справ, з яких 8 – щодо хабарництва (працівниками органів юстиції, судових органів, депутатами місцевих рад), решта – зловживання службовим становищем.

За даними прес-секретаря прокурора Волинської області Жанни Воробйової, збитки з державного бюджету по Волинській області складають 1,5 млн грн.

Представники правоохоронних структур звернулися до ЗМІ з проханням, аби вони націлювали громадян не боятися давати свідчення з приводу тих чи інших порушень закону. В свою чергу журналісти висловили пропозицію інформувати їх про справи, які слухатимуться в судах, розміщенням таких повідомлень на сайтах правоохоронних органів.

____________________

Засідання прес-клубу відбулося в рамках проекту «Громадою проти корупції», що реалізується в рамках національного Проекту «Сприяння активній участі громадян з протидії корупції в Україні «Гідна Україна» завдяки підтримці американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку USAID, Корпорацію «Виклики Тисячоліття» (МСС) та Менеджмент Систем Інтернешнл (МSI). Зміст інформації є відповідальністю винятково Волинського прес-клубу і не обов’язково відображає погляди донорів.


 

Архів

2019
жовтня
MoTuWeThFrSaSu
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook