You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Оголошено другий національний конкурс на кращі журналістські розслідування та авторські публікації з протидії корупції в Україні

У Луцькому прес-клубі реформ відбулася презентація Другого національного конкурсу на кращі журналістські розслідування та авторські публікації з протидії корупції в Україні, оголошеного Українським освітнім центром реформ (УОЦР) за підтримки Проекту «Гідна Україна».

Як повідомила голова журі регіонального етапу конкурсу Ольга Куліш, на обласному рівні конкурс триватиме до 31 жовтня, на національному – до 30 листопада. Його головними завданнями є поліпшення обізнаності населення щодо корупції та можливостей протидії їй, об’єктивне висвітлення питань протидії корупції, розвиток в українській журналістиці розслідувальної школи, донесення вичерпної, об’єктивної та неупередженої інформації про корупцію та протидію їй.

Прес-секретар прокурора Волинської області Жанна Воробйовависловила застереження проти псевдо-розслідувань – публікацій, які є «художньою уявою журналістів», оскільки викладені факти перевіряються правоохоронними органами (саме такий прецендент трапився нещодавно).

З існуванням таких фактів у волинській журналістиці погодився і голова ВОО НСЖУ Михайло Савчак. У зв’язку з цим він пообіцяв активізувати діяльність Комісії з журналістської етики, яка створена при організації, аби не допускати подібних явищ. Водночас пан Михайло зазначив, що у волинських ЗМІ «не так багато журналістів, які готові вести розслідування і мають хист до цієї роботи». На його думку, «потрібно організовувати більше конкурсів, які б заохочували журналістів, котрі працюють у «важких» темах».


 

Архів

2023
травня
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook